Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:660 - Selimiye Satılık Arsa Arsalar Mugla

Selimiye

Köyüde satılık, yola cepheli sınırı bulunan 2.535m2, ev ve müştemilat yapmaya uygun konuma sahip, ev proje hazırlığı yapılmış, deniz gören arsa.

Parsel 18 maddeden oluşan ve Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları içinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

Detaylı bilgi almak istenirse bize ulaşınız. Randevu temin edilerek yer gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 8 Temmuz 2003 tarihli tebliğine göre yapılır. Güvenli bir satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Satılık arsaya talip olan alıcıyla birlikte Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir. Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS ile veya kazık çakma yöntemiyle tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır. Yetkilendirildiğimiz taktirde arsa için imar durum belgesi alım prosedür ve takibi emlak şirketimiz tarafından ücret karşılığı yapılmaktadır.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek üzere; hazırladığımız 1 Eylül 2008 de yayına başlayan www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Mugla Selimiye satılık arsa ve konut villa otel müstakil ev arsalar ile Mugla çevresi gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak Marmaris ilanları düzenli güncellenerek veriliyor. Ayrıca; Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları köy evi müstakil ev satilik villa bilgilerine de yer verilmektedir. Sorularınız için her iki sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süreden beri bölgemizde profesyonel danışmanlık hizmeti verilmektedir. Portföyümüz düzenli güncellenmektedri. İlanlarımız XML, özet akışı ise RSS sayfalarımızdan izlenebilir. Son kayıt edilen ilan bilgileri Marmaris Bülteni tarafından sunulmaktadır. Bülten üyeliği ücretsizdir. Bilgi edinme öncelik avantajı, piyasa analizi ve duyuruları almak amacıyla yararlanmanız önerilir. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 280,000 TL
M2 2535

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/660-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist