Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:662 - Turunc Emlak Satılık Arsa Gayrimenkul

İmarlı Arsalar

Turunç da satılık imarlı, deniz manzaralı, yola cepheli, alt yapısı hazır durumda, meyilli olduğundan yapılacak villalar manzarası kapanmaz konumda arsa. Park, yollar, kayalık bölüm terklerinden sonra 7.000m2 civarı alan kalmaktadır.

1/10.000 ölçekli uygulama imar planındaki yapılaşma şartları, bir kısmı E=0.10 bir kısmı E=0.20 dir. Konut alanı ve tercihli alanda kalmaktadır. İstenirse Turizm tesisi yapılabilir. Turizm tesisi yapılması halinde ifraz şartı 2000 m2 den küçük parsel oluşamaz ve yapılaşma şartı değişmez. Ancak; Muğla Büyük Şehir ilan edildiği için, Belediye kapatılarak mahalle olacak ve Marmaris Belediyesine bağlanacaktır. Büyükşehir Belediyeliği ile imar uygulama planlarının gelişmesi beklentisi gelecekte değer kazandırabilir.Revizyon imar planı sonrası parseller cazibe kazanmıştır.

Arsa satışında pazarlık payı vardır. Randevu temin edilerek gayrimenkul ofis yetkilisi tarafından gösterilir. Güvenli bir satış amacıyla emlakın sahibi ile görüştürülür.

Gonencemlak

Şirketimiz 1994 yılından beri ayni tarihde kurulan Ticaret Odası üyesidir. Kuruluşundan beri kurumsal olarak Gayrimenkul Müsavirleri derneği'ne kayıtlıdır. Şirketimiz interaktif bilgi bankasına sahipdir. Yüzlerce satılık ilan bilgisi günceldir. dünli biçimde yenilenmektedir. Son kayıt edilen ilanların bilgileri RSS ile izlenebilir. Mugla Turunc emlak ilanları ve satılık arsa ile konut müstakil ev villa imarlı arsa bilgileri portföyümüzden verilerek portföyümüz düzenli olarak admin tarafından güncellenmektedir. Resmi yayın organımız Marmarisbox Bülteni seçilen ilanlarla birlikte, her üç ayda bir olmak üzere piyasa analiz raporu sunmaktadır. Nitekim; kaynak niteliğindeki raporları marmarisbox.com sitemiz arşiv sayfalarından izleyebilir. Sosyal medya üzerinde adımızla yayınlanan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Sunduğumuz ilanlarda ayrıca Marmaris kiralık daire ve Marmariste kiralık ev yanısıra yazlik konut köy evi tipi gayrimenkul bilgilerini alabilirsiniz

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Turunç
Fiyatı: 15,000,000 TL
M2 14000

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/662-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist