Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:663 - Marmaris Satılık Daire Ev

Satilik Daireler

Muğla Marmaris satılık daire ve satilik ev ile konut ilanları Gonenc Emlak tarafından köy evi müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri düzenli güncellenerek verilmektedir. Merkeze, plaja, pazar yerine yakın, üç katlı binanın ikinci katında bulunan, site içinde, otoparklı satılık daire. Yaş açısından bina dezavantajlı ancak mevki yönünden değerli mevkidedir. Yakın gelecekte yıkılarak yeni yapılması dönüşüm sürecinde değer kazanacağından yatırım amacıyla satın alınması düşünülebilir.

Girişte çelik kapı, amerikan mutfak, iki adet yatak odası, L tipi geniş balkon, banyo wc ibaret daire. Kiracı çıktığı için bakım ihtiyacı var. Büyük masrafa girmeden tadilat ile kullanılır hale getirilebilecek iyi mevkide bir dairedir. Krediye uygun olup, pazarlık için emlak sahibi ile alıcı yüz yüze görüşme sağlanır. Randevu alınarak şirketimiz ofis yetkilisi tarafından satilik ev gösterilir.

Gonenc Emlak

Türkiye güney sahillerinde 1994 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Resmi sitemiz yüzlerce ilanı yayınlamaktadır. Portföyümüzde bulunan ilanların düzenli olarak güncellenerek yenilenmesi nedeniyle sağlıklı bilgiler sunmaya özen ve önem veriyoruz. Bilgilerin doğru ve güncel olması firmamızın prensipleri açısından önemlidir. Portföyümüzdeki ilanlar sosyal medya üzerinde yer alan hesaplarımızdan takip edilebilir. Ayrıca Marmarisbox Bülteni, özellikle konut ve arsa ilanlarını yayınlaması ile birlikte her üç ayda bir 2008 yılından beri piyasa analiz raporları sunması ile üyelik sisteminden takipçilere sahiptir. Portföyümüzde, Marmariste kiralık ev ile yazlik konut müstakil ev köy evi ve gayrimenkul ilanları yanısıra selimiyeemlak imarlı arsalar bilgileri verilmektedir. Tüm emlak listesi XML, özet alış listemiz ise RSS sayfalarımızda sunulmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 390,000 TL
M2 85
Kat 2
Oda 2
Yaş 25
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/663-2.jpg

ilan/663-3.jpg

ilan/663-4.jpg

ilan/663-5.jpg

ilan/663-6.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist