Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:665 - Satılık Arsa Bodrum

Yatırım arsası

Türkbükü'nde bulunan, deniz ve orman manzaralı, meyilli, teraslanmış, üç tarafı orman ile sınır, doğa içinde özel , satılık arsa. Son yıllarda oldukça popüler olan Türkbükü'nde prim yapma potansiyeline sahip yatırım yapılabilir nitelikte gayrimenkul. Şahıs adına müstakil tapulu, muhtelif kullanım amaçlarını karşılayabilecek konumda mülk.

Randevu alınarak ofis yetkilisi tarfından emlakı göstermek mümkündür. Yer gösterme işlemi T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine uygun olarak yapılır. Güvenli bir satış gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür.

Gonenc Emlakçılık Ltd. Şti.

Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti 20 yıl üzerinde süreden beri verilmektedir. Satılık arsa Bodrum Mugla ve Türkbükü ilanları ile satilik arsa bilgileri Gonenc Emlak Marmaris çevresi gayrimenkul duyuruları güncellenerek veriliyor. Satışa çıkarılan emlakların porföy listesi XML, özet akış sistemi RSS üzerinden görülebilir. Sosyal medya için açılmış hesaplarımızdan ilanlarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz üyelikle yayınlanan resmi yayın organımız Marmarisbox düzenli olarak 2008 yılından beri her üç ayda bir sektör hakkında ve piyasa anizlerini içeren raporları sunmaktadır. Arşiv kategorisinde tüm raporlar mevcutdur. Sitemizde özellikle Marmariste kiralık ev köy evi müstakil ev ile Marmariste satilik daire satilik villa ilanları Mugla çevresi yazlik konut gayrimenkul bilgileri portföyden verilmektedir. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Bodrum Türkbükü
Fiyatı: 2,000,000 TL
M2 2500

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/665-1.jpg

ilan/665-2.jpg

ilan/665-3.jpg

ilan/665-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist