Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:666 - Marmaris Satılık Emlak

Satılık ev

Marmaris'in nezih mevkiinde bulunan, üç katlı apartmanın üçüncü katında, üç tarafı açık,güneş gören, kapı önünden dolmuş geçen daire. Girişte antre, yerler mermer, kapalı mutfak, üç adet balkon, yola cepheli balkonda BBQ yeri bulunan, masrafsız temiz ev. Konut kredisine uygun, belgeleri eksiksiz, lokasyonu değerli daire. Konut kredisi kriterlerine kat mülkiyeti tesis edildiğinden uygundur. Randevu alınarak ofis yetkilisi tarafından evin gösterilmesi mümkündür. Bu işlem T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 8 Temmuz 2003 tahihli tebliğine uygun yapılmaktadır. Tutanak tanzim edilerek bilgi verilir, yer gösterilir. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gonenc Emlak

20 yıl üzerinde süredir güney sahillerinde profesyonel danışmanlık faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Mugla Marmaris satılık emlak ve satilik ev ilanları ile yazlik konut daire köy evi gayrimenkul arsa bilgilerini Gonenc Emlak sunmaktadır. Yıllar içinde oluşan deneyim, birim işimizde çalışma ilkelerimize yansıdı. Müşteri isteklerini kendi isteklerimiz yerine koyarak geliştirdiğimiz davranış tarzı işimize yaklaşımı belirlemektedir.

Portföyümüz eskiyen bilginin silinerek yeni kayıt girme döngüsü üzerine kuruludur. Yüzlerce ilanı havuzda bu anlayışla sürekli güncellenmekte ve sağlıklı veri olması temin edilmektedir. Bu işlem admin ve editör tarafından sitemizde takip edilmektedir. İnteraktif bilgi bankamızda özellikle Marmariste satilik daireler ve Marmariste kiralik ev ilanları yanısıra arsa villa bilgileri ile birlikte Mugla sahillerinde müstakil ev yazlik konut köy evi tipinde gayrimenkul duyuruları verilmektedir. Nitekim; tüm ilanlarımız XML, özet akış listemiz ise RSS sayfalarımızdan izlenebilir. Marmarisbox Bülten ise 2008 yılından beri her üç ayda bir olmak üzere piyasa analizi, fiyatların seviyeleri hakkında raporlar yayınlamaktadır. Bülten üyeliği ücretsiz olup, mail göndermeniz yeterlidir. Sosyal medya üzerinde hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Taleplerinizi iletirseniz alıcılara uygun sunum mümkün olabilir. Satıcılar için emlakınızın değerinde, hızlı satılması için isteklerin iletilmesi yeterlidir.

Kategorisi: Daire
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 450,000 TL
M2 100
Kat 3
Oda 2
Yaş
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/666-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist