Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:671 - Satılık Arsa Selimiye Emlak Arsalar

Konut arsası

Marmaris'e araçla 45 dakikalık mesafede ulaşılan Marmaris Selimiye Köyü'nde bulunan satılık arsa. Yola cephesi olduğu için G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kriterlerine uygun olan gayrimenkul 85m2 tabana oturan villa inşaatına yasal izin alınabilir. T.C. Muğla İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü'ne müracaat edilerek imar izni alındıktan sonra ruhsat alınarak inşaata başlanabilir. Bu izn bilindiği gibi K.Y.A Köy Yerleşim Alanı hudutları içerisinde, kadastro cepheli parsele sınırı olan yol, asgari 400m2 şartını gerektirmektedir. Sit alanında bulunmaması gerektiği gibi, K.K.S.K Kıyı Kenar Şerit Kanunu 'nda belirtildiği gibi, 150m kıyıdan uzak olması da istenmektedir.

K.G.A Köy Gelişme Alanı kapsamında kalan parsellerde ise bu koşullara ilaveten metraj yüksekliği de istenmektedir. Tüm belirtilen kriterlerin sağlanamaması durumunda parselin konumu arazi,tarla statüsünde kalır. Uygulama imar planının realize edilmesi ile dönüşüm yaşanması mümkün olabilir. Bu durumda ise Tapuda tescil edilmiş olan metrajın %40 oranında kamuya terk edilmesi ile kayıp yasanır. Ancak, gayrimenkul değer kazanır, villa otel inşaatı mümkün olabilir.

Nitekim konut arsası özelliği kazanan gayrimenkul değer kazanmıştır. Parselin gelecekte prim yapma potansiyeli mevcutdur. Daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız. Selimiye emlak satılık arsa ilanları ve Gonenc Emlak Marmaris portföyünden ilan bilgileri imarlı parseller konut arsası duyuruları sürekli güncellenerek sunulmaktadır. Portföyümüzde, arsaların yanısıra Marmariste kiralik ev ve Marmariste satilik daire ilanları ile köy evi müstakil ev yazlik konut bilgileri de verilmektedir.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 1,350,000 TL
M2 5995

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/671-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist