Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:673 - Selimiyede Satılık Arsa Arsalar

Konut imarlı satılık arsalar

Selimiye Köyü'nde deniz manzaralı, kıyıya harita mesafesi 280 metre mesafede, 775m2 konut imarlı satılık parsel Gonenc Emlak Ltd. tarafından gayrimenkul sektörüne sunulmaktadır.

Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan Muğla Selimiye Köyü'ne imar gelmemiştir. Ancak; Geçiş Dönemi Yapılaşma koşulları yönetmeliği 2008 yılından beri, yönetmelik taleplerini karşılayan parselleri arsalar statüsü konumuna taşımıştır. Yani bir anlamda imarlı vasfına dönüştürmüştür. Böylece; taban oturumu 85m2'yi geçmemek şartıyla yasal villa inşaatına, çekme mesafeleri kurtarıyor ise; yüzme havuzuna, 25m2 kullanım alanını geçmeyen, bahçe araç, gereçlerini muhafaza için müştemilat için inşaat müsadesi verilmektedir. İnşaat ruhsatı, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından verilmektedir. Plan hükümlerine uygun, doğaya, mimari yapıya uygun çizilen plan onaylanır, ruhsat verilir, inşaat başlar. Tamamlanınca da yapı kullanma izin belgesi, halk deyimiyle bina ruhsatı verilir.

Bu anlatılanların prosedür içerisinde gerçeleşebilmesinin olmaz ise olmas koşulu; parselin 400m2'den yüksek metrajada, kadastro yoluna cepheli sınıra sahip, kıyı şeridinden 150m mesafede olması şartıdır. Tarımsal niteliği korunacak alan, sit alanı, kapsamı dışında,bunun yanısıra köy yerleşim alanı sınırları içinde yer almak mecburiyetleri de vardır. Selimiyede satılık arsa anlatılan tüm kriterleri karşılayan, konut imarlı şartlarına sahip gayrimenkuldür. Ayrıca apart otel inşaatı için yasal izin almak mümkündür. İnşaat tamamlandıkdan sonra işletme ruhsatı alınmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Deniz manzaralı, doğa içinde, alt yapı hizmetleri tamamlanmış arsa hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşınız.

Selimiye Gonenc Emlak

Şirketimiz Mugla çevresi, Selimiye Köyü profesyonel danışmanlık hizmetini 20 yılı aşan süren beri vermektedir. Şirketimiz Ticaret odasına kuruluşundan beri üyedir. 2008 yılında geçiş dönemi yapılaşma koşullarının yürürlüğe girmesi üzerine, selimiyeemlak.net sitesini yayına aldı. Köy hakkında daha çok bilgi vermeye yönelik ihtiyaç üzerine site hazırlandı. İnteraktif olarak yayınlanmaktadır. Her iki sitede ayni ilan numarası fakat farklı benzersiz içerik ile yayınlanmaktadır. Dileğimiz alıcıyla satıcının buluştuğu sektör adresi olarak doğru, yeni bilgi sunarak hizmetimizi zenginleştirmekdir. Satıcının, emlakını hızlı, zamanında satabilmesi, alıcının da; satış öncesi bilgilere, alternatiflere sahip olması dileğimizdir. RSS özet akış sisteminden, Twitter, Facebook hesaplarımızdan duyurularımızı izleyebilir, ücretsiz Emlak Bülteni üyemiz olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi; Mugla Marmaris Gonenc Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut ve arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul bilgileri ilanlar sizlere güncellenerek sunuluyor. Satılık emlaklar yanısıra, Marmariste kiralık ev ilanlarımız sunulmaktadır. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 470,000 TL
M2 775

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/673-1.jpg

ilan/673-2.jpg

ilan/673-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist