Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:675 - Selimiye Satilik Arazi Satılık Arsa

Satilik arazi

İlan 676'da yayınlanan arsa ile birlikte her ikisinin özel satış fiyatı 400.000-TL'dir. Ancak ayrı olarak satışı da mümkündür.Her iki parsel satıcıya aitdir.

Muğla Marmaris Selimiye Köyü'nde satilik arazi deniz görmektedir. kadastro haritasında tescili yapılmış olan, patika yola cepheli sınırı bulunmaktadır. Kentsel Köy Gelişme Alanı hudutları kapsamında; tarımsal niteliği korunacak alanlar içinde kalmaktadır. 25.000'lik haritada yeri tesbit edilmiş, 2006 yılında ev inşaatı yapımına uygun olduğuna dair İmar Durum Belgesi verilmiştir. Ancak, parsel sahibi inşaat yapmayı ertelemiştir. Nitekim; geçen süre içinde, yeni yönetmelik, Datça Bozburun Plan Hükümleri'nde bazı yenilik ve değişiklikler getirmiş, gayrimenkul konumu değişime uğramıştır.

Konut imarlı arsa

Tarımsal niteliği korunacak alanlarda kriterlere uygunluk olduğunda, yasal villa inşaatına izin verilmektedir. İzin mercii; Muğla İl Özel İdaresi' dir. Ancak; parselin yola cepheli olması malesef yeterli değildir. Ayni zamanda 5.000m2 veya üstü metraja sahip olması da gereklidir. 1715m2 olan emlakın, imar uygulama çalışmalarının sonuçlanmasını beklemesi gerekmektedir. Gayet tabidir ki; konut imarlı arsa statüsü kazandığı zaman bu fiyatla satın almak hiçbir şekilde mümkün değildir. Bu nedenle prim yapma potansiyeli yüksek satılık arsa değerlendirmesi yapmamız uygundur. Deniz manzarasına sahip olması ise, önemli avantajdır. Alıcının, sadece villa inşaatı yada yatırım enstrümanı dışında farklı amaçlar için kullanımı da olabilir. Parselin yakınlarında su kaynağı vardır. 18'nci madde uygulaması yapıldığında yüzde 40 oranına kadar, kamu yararına kamulaştırma, kamuya terk yapıldığı düşünülse bile, geriye kalan metraj, kullanım amaçları için dezavantaj oluşturmamaktadır.

Marmaris Selimiye

Bölgemizde şirket yöneticilerimiz 1992 yılından beri profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 2008 yılında çıkarılan yönetmelik, müşterilerimizin yatırım amacı dışında, apart otel ve villa legal inşaat yapmaları isteklerine yönelik sunum yapma olanağını sağladı. Selimiye Gonenc Emlak bu nedenle, daha zengin içerikle selimiyeemlak.net sitesini de izleyicilerine sundu. Tüm ilanlar ayni ilan numarası ile fakat farklı içerikle sunulmaktadır. Lütfen isteklerinizi,sorularınızı, taleplerinizi iletmek için bize ulaşınız. Mugla Selimiye satilik arazi ve satılık arsa ilanları ile konut otel villa imarlı arsalar Gonenc Emlak Marmaris tarafından düzenli güncellenerek sunulmaktadır. Portföyümüzde arsalar yanısıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile yazlik ev müstakil ev köy evi gayrimenkul bilgileri de verilmektedir. Danışmak kazandırır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 400,000 TL
M2 1715

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/675-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist