Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:676 - Selimiye Satılık Arazi Arsa

Marmaris Selimiye

İlan 675'de yayınlanan arsa ile birlikte her ikisinin özel satış fiyatı 200.000-TL'dir. Ancak ayrı olarak satışı da mümkündür. Her iki parsel satıcıya aitdir.

Satılık arazi, deniz manzarasına sahip, kadastrodan yola sınırı bulunan tescili yapılmış, 25.000'lik haritasında yerini alan sorunsuz satılık arazi özelliğindedir.. Önü kapanmaz özellikte doğa içinde, pınara yakın, su kaynağı avantajına bu nedenle sahip olan 800m2 parsel.

Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından 2008 yılında G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliğince, yola cepheli sırı bulunan, 5.000m2 veya üzeri parsellere bir adet, 85m2 taban oyurumunu geçmeyen, iki katlı villa inşaatı için yasal inşaat ruhsatı verilmektedir. Ancak, satışa sunulan parsel; yola cepheli olmasına karşın, metraj kriterine uyum olmadığından mevcut yönetmelik gereği inşaat yapılamamaktadır. Fakat, imar çalışmaları sonuçlandığında, parselin inşaata uygun olması beklenmektedir.

Selimiye Emlak Piyasası

Köyde satilik arsa arzı sınırlı olmasına karşın sürekli yükselen talep mevcutdur. Daha çok İstanbul ve ege bölgesinden Köye yazlık yada emeklilerin oluşturduğu yaz kış yaşama isteğinin belirlediği yönelim vardır. 1989 yılında kadastro çalışmalarının başladığı köyde, muhtar senedinden resmi tapuya geçiş ile hızlanan emlak satışları, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nün hazırladığı yeni yönetmelik uygulandıkdan sonra iyice yükseldi. Gayrimenkul sektöründe yaşanılan genel krizin aksine; Selimiye'de kendi talebini yaratan trend sözkonusudur. Mugla Marmaris Selimiye satılık arazi ve arsa ilanları ile otel konut müstakil ev villa imarlı arsalar hakkında bilgileri Gonenc Emlak sunmaktadır. Portföyümüzde Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile yazlik ev köy evi müstakil ev ilanları da güncellenerek verilmektedir.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 400,000 TL
M2 800

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/676-1.jpg

ilan/676-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist