Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:684 - Satilik Arsa Mugla Ula Şirinköy

Şirinköy

Muğla Gokova Ula’ya bağlı olan Şirinköy 1996 yılında yamaçta kurulmuştur. Eski adı Çanakçı Köyü’dür. 120 hanenin ikamet ettiği köyde turistik tesis ve turizm hareketi bulunmamaktadır. Ancak, yabancılara mülk satışının serbest olması nedeniyle, gayrimenkul satışları yaşanmaktadır. Doğa ile iç içe yaşamak isteyenlerin tercih ettiği köyde, 2012 yılı sayım sonuçlarına göre yerleşik olarak nüfus 219 kişi tesbit edilmiştir. Elektrik, internet, tv, telefon bulunmaktadır. Yerleşim tipi dağınık köy konumundadır. Muğla 30km, Ula 20km, Gokova 5km ve Akçapınar 1.5km mesafelerde asvalt yol birbirine bağlıdır. Ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Posta kodu 48640 olan Şirinköy satılık arsa fiyatları diğer köylere göre makul seviyelerdedir.

Gonenc Emlak Marmaris

1994 yılında Marmaris’de kurulan şirketimiz, Marmaris çevresi ve Türkiye güney sahillerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. Portföyümüzde Mugla Ula Şirinköy satilik arsa ve gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak yazlik ev müstakil ev köy evi imarlı arsalar bilgileri veriliyor. Bilgi bankamızda sadece arsalar değil Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile gayrimenkul detaylı açıklamaları da sunulmaktadır. Profesyonel danışmanlık kalitesi bilindiği gibi verilen hizmetle belirlenir.

Şirketimiz kurucuları 1992 yılında gayrimenkul sektöründe faaliyete başlamışlar, ardından, franchesing sistemiyle bir yıl Marmaris’in ilk on-line şirketini kurarak yönetmişlerdir. Yaşanan deneyimlerin ardından, 20 yılı aşan süredir aile şirketimiz kurulmuş ve halen aktif hizmet vermektedir. Şirketimizin önemli sermayesi, dürüstlük, bilgi birikimi ve deneyim bileşkesi olan vizyonumuzdur. İlkelerimizi hiçbir koşul altında değiştirmeden bu günlere gelmiş olmak kıvancımızdır. Referans sistemi yöntemiyle çalışmamızı sürdürmekte ise kararlıyız. Doktorunuzu, avukatınızı seçerken gösterdiğiniz özeni, danışmanınızı seçerken göstermediğinizde, yaşanılacaklarda kendi payınızın da olduğu nedeniyle yüzleşmek zorunda kalmayınız. Doğru adrese danışmak her zaman kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Gökova Şirinköy
Fiyatı: 2,350,000 TL
M2 15594

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/684-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist