Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:687 - Marmaris satılık arsa

Bağlıiçi

Satıldı
Marmarisin giriş mevkiinden Devlet hastahanesine kadar, Manolya Caddesi sağ tarafında kalan bölgede satılık son parseller. Belediye'nin hazırladığı ve 18nci madde uygulaması ile imara açılan önemli bölge nazarlık yada villalar beldesi olarak adlandırılır. İki katlı villalardan oluşan konut alanıdır. Ticari inşaat kısıtlaması için 2000m2 üzerinde olan parsellere sadece tesis yapma izini verilmiştir. Nitekim bölgede bir tane iki katlı yüzme havuzlu otel bulunmaktadır. Tüm diğer inşaatlat villalardan ibarettir. İmar oranı tax yüzde 15 olduğundan yap sat için uygun değildir. Apartman yapılarak satılması mevcut imar uygulama planı nedeniyle risk oluşturduğundan, bölge bu anlamda koruma altındadır.

Marmarisin çevresi orman ile doğal hudut oluşturmuştur. İmara açılacak yeni alanlar bulunmamaktadır. Sit, orman, hazine arazileri ile çevrilidir. Bu nedenle, genişleme mümkün görülmemektedir. Köyler Belediye hudutları dışında kaldığından kadastro ve tapu tescil işlemleri tam anlamıyla bitirilmemiş, yapılaşma yönünde sorunlar ertelenerek sürmektedir. Dönüşüm süreci doğal olarak kendiliğinden başlamıştır. Merkez ve çevresinde eski binalar yıkılarak yenileri yapılmaktadır. Son parseller de satıldıktan sonra dönüşüm sürecinin daha da yoğunlaşması beklenmektedir. Tüm bu nedenler satışa çıkarılan arsaların hala yatırım değeri taşıması nedenidir.

Gonenc Emlak

400m2 olan parsel iki cepheden yola sınırı vardır. Parselde düz ve hafriyat maliyeti olmadan inşaat yapılabilecek yüzey olması avantajdır. 60m2 tabana oturan, bodrum,iki kat ve çatıda ütü odası yapılabilir. Balkonlar çıkma olarak yapılabilir. Apartmanlarda yaşamayı müstakil bahçeli ev yaşamına tercih edenler için ideal villa arsası özelliğindedir.

Şirketimiz 1994 yılında Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulmuştur. Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti günümüze değin aktif sürdürülmektedir. Mugla Marmaris satılık arsa ile villa konut ev inşaatına uygun imarlı satilik arsa müstakil ev gayrimenkul ilanları Gonenc Emlak taratafından sunulmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımız emlak bültenimiz ile duyurulmaktadır. Sosyal medya hesaplarımızdan ilanlar takip edilebilir. Portföyümüzde yer alan emlakların listesi XML, özet akış sistemi RSS, sayfalarımızdan izlenebilir. Portföyümüzde Marmariste satılık daire ve Marmariste kiralık ev bilgileri yanısıra yazlik konut müstakil ev ile selimiyeemlak gayrimenkul ilanları da sunulmaktadır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 0 TL
M2 400

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/687-1.jpg

ilan/687-2.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist