Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:688 - Marmarisde Satılık Arsa Marmaris Emlak

Bağlıiçi Mevkiinde parsel

Villalar beldesi olarak anılan bölgede, yola boydan cepheli, önü yeşil alan, orman manzaralı parsel satışa sulmuştur. Villa veya ikiz villa yapılabileceği gibi ifraz işlemi ile ikiye bölünmesi de mümkündür. 18nci madde uygulaması ile son haline gelmiş olan, 1/1000'lik konumdaki bu değerli bölge alt yapı çalışmaları tamamlandıkdan sonra inşaat ruhsatları verilmiş, her parselin logarları tamamlanmıştır.

Ticari yapılaşmaya yasak olan mevcut uygulama imar planında parselin taks %15, Kaks %30 olmak üzere imar izni bulunmaktadır. İki kat yasal izin, çekme mesafeleri içerisinde kalmak üzere yüzme havuzu yapılır. İsteğe göre bodrum kat yapmak mümkündür. Çekme mesafeleri ana yoldan 5m, komşulardan ise 3m olarak belirlenmiştir. Marmarisde satılık arsa araçla Yat limanına beş dakikalık mesafededir. Parselin komşu ve çevresinde tamamlanmış, ikamet edilen villalar vardır. Arazi düz, hafriyat gideri gerektirmeyen özelliktedir. Müstakil ev inşaatı idealdir. Hazır satılık villa satın almak yerine arsa alarak konut sahibi olmanın daha makul maliyet nedeniyle kazanımı vardır. Ayrıca gayrimenkul sizin sectiğiniz renk, dizayn, tercih avantajları bu yöntemle elde edilir.

Gonenc Emlak

1994 yılında Marmarisde Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulan şirketimiz Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içerisinde oluşturulmuş bilgi bankamıza bölgemiz gayrimenkul piyasa hareketleri yansıtılmıştır. Sektör öncüsü olan profesyonel danışmanlık şirketimiz resmi sitesi ile bir anlamda buluşma platformu oluşturmaktadır. Sitemiz 2013 yılı itibarı ile 1.800.000 tekil ziyaretçiyi konuk etmişdir. Mugla Marmarisde satılık arsa ilanları ve Marmaris emlak piyasası villa konut yazlik satilik arsa gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak tarafından verilmektedir. Sadece Marmariste kiralık ev ve Marmariste kiralık daire değil muhtelif gayrimenkul tipleri, satilik villa müstakil ev köy evi bilgileri de portföyümüzde yer almaktadır.

Aradığınız özelliklerde satışa çıkarılan yada kiraya verilen emlaklara ulaşmak, sahip olduğunuz emlakı hızlı ve değerinde pazarlanmasını sağlamak için doğru adresdesiniz. Şirketimiz merkez ofisimiz 20 yıldır ayni adresde hizmet sunan Marmarisin tek emlakçılık şirketidir. Bize ulaşacağınız telefonlarımız da kuruluşundan beri değişmemişdir. Şirketimizin aktif danışmanlık hizmetine başladığı tarihde dünyaya gelen bebekler bugünün delikanlıları ve genç kızları oldular. Bu geçen yıllar içerisinde neler gördük nelere şahit olduk ve yaşadık. Vizyon, dürüslük, bilgi bileşkesi sektördeki yerimizdir. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanınız. Danışmanlık kazandırır. Seçimleriniz ve tercihleriniz sonuçların üzerinde doğrudan etki yapar. Özenle yapılmayan seçimler mutlaka karşılığını sunar. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 1,500,000 TL
M2 814

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/688-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist