Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:693 - Satılık Bina Müstakil Ev

Marmaris Merkez

Merkezde, çarşı yanında 30 yaşında iki katlı müstakil ev satışa çıkarıldı. Eski ev yıkılarak üç katlı bina yapılabilme özelliğine sahip. Uygulama imar planı içindeki yeri bitişik nizam olarak tanımlanmıştır. 160m2 arsa içinde olan binaya, emsal uygulaması ile girişte çekme katlı iki dükkan, ikinci katta 2 daire ve en üst bölüm çatı ile irtifaklı teras balkonlu iki dubleks daire yapılabilmektedir. İmar planına göre komşu çekmeler bulunmamakta. 160m2 parselde sadece bahçe payı bırakıldıkdan sonra kalan yer komple inşaat alanıdır. Merkezde nerede ise boş parsel kalmadığı için, eski binalar yıkılarak arsa edilebilmektedir. Bu anlamda doğal yenilenme yaşanmaktadır.

Satın alınarak, alıcı tarafından veya kat karşılığı %50 oranında paylaşımla inşaat yapılabilir. Evin sahip olduğu potansiyel nedeniyle 750.000-TL satış etiket fiyatı konulmuştur.

Yat Limanı'na, okula, çarşıya yakın binanın dükkan,daire,dubleks daire yerine işyeri merkezi konseptinde tek bina olarak değerlendirilmesi mümkündür. Gümüş, kuyum satış ve imalat vb. gibi düşünülebilir. Bu anlamda; fonksiyonel bir gayrimenkul olduğu görülmektedir. Ayrıca, içinde kiracı bulunduğundan, getirisi vardır.

Gayrimenkul randevu alınarak, Gonenc Emlak şirket yetkilisi tarafından gösterilir,bilgi verilir. Tapu sahıs adına kayıtlı olup, hisseli değildir. Takas vade kabul edilmemektedir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri Marmaris emlak sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir. Yıllar içinde edindiğimiz deneyim, birikim, dürüst ticaretin önemli olduğunu göstermiştir. Bu nedenle alıcı satıcının karşılıklı görüşmesi güvenli alışverişin gereğidir. Portföyümüz, Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncellenerek sunulmasına özen göstermektedir. İstek, soru ve taleplerinizi itmeniz önerilir. Yeni kayıt edilen ilanlar Marmarisbox Bülteni, sosyal medya araçları ile duyurulmaktadır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Kategorisi: Diğer
Bölgesi: Marmaris
Fiyatı: 750,000 TL
M2 320
Kat 2
Oda 4
Yaş 30
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/693-1.jpg

ilan/693-2.jpg

ilan/693-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist