Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:695 - Hisarönü Satılık Arsa Gayrimenkul

Satılık Arsalar

Marmaris merkezden araçla 25 dakikalık mesafede bulunan Hisarönü sahil tarafında arsa satışa çıkarıldı. 4480m2 alana sahip düz yapıda tek parselden oluşan Hisarönü satılık arsa şahıs tapuludur. Kadastro geçmiş, imar çalışmaları devam etmektedir. Yol sorunu bulunmamaktadır. Denize yürüyüş mesafesi iki üç, dakikalık mesafedir. Satilik arsa civarında, yakınında evler bulunmaktadır. Tarımsal Niteliği Korunacak Alan kapsamında yer alan bölgede, denize ulaşan çay nedeniyle, sulama-tarım amacına yönelik su sorunu yoktur. Doğa manzaralı, ulaşımı kolay, yerleşim bölgesindeki arazi şirketimiz yetkilisi tarafından yeri görmek isteyenlere, 2003 yılında T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı K1 Bölüm1; 7 nci maddesinde yer alan hususlara uygun olarak bilgi verilir, arsa yerinde gösterilir. Bu işlem için ücret alınmaz. Güvenli satış gereği, alıcı satıcı karşılıklı görüşme tarafımızdan temin edilir.

Hisarönü Mahallesi

Muğla 65 Marmarise ise 15 km mesafede yer almaktadır. Rakım 40m’dir. İlkokul, postahane, elektrik, sabit telefon, yol gibi alt yapı hizmetleri sağlanmıştır.2012 yılı kayıtları nüfus, 2252 kişi olarak belitilmiştir. Bilindiği gibi, 30.03.2014 seçimleri ardından yasa gereği Muğla Büyük Şehir konumunu almıştır. 500 kişi üzerinde Köyler Mahalle olmuş ve Marmaris Belediyesine bağlanmıştır. Bu nedenle Hisarönü Mahalle statüsüne geçmiştir.

Nitekim, 30 Nisan sonrası askıdan indirilen revizyon planı imar çalışmalarının hızlanarak tamamlanacağı beklentisi oluşturmuştur. Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan bölgede plan revizyonu ile 1/25.000 ölçekli haritada tarım alanlarına önem verildiğini, özellikle marjinal tarım alanlarının öne çıktığı izlenmektedir. Bu gelişmelerin satilik emlak fiyatlarına yansıması beklenmektedir.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri Datça’dan Fethiye’ye Türkiye güney sahillerinde aktif kurumsal profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Marmarisde merkez ofisimizden yönetilen aile şirketi düzenli güncellenerek yenilenen potföye sahipdir. Mugla çevresi Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari portföy üzerinden sunulmaktadır.

Resmi sitemiz yanı sıra, Marmarisbox, Selimiye-emlak siteleri ile bloglar ve İngilizce sitelerimizle hedeflenen potansiyel alıcı satıcı kitlesine ulaşmaktayız. Bilgi bankamızda Hisarönü satılık arsa yanı sıra Marmaris kiralik daire ile Marmariste kiralik ev ilanları ile satilik villa yazlik konut tipi müstakil ev bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan biz takip edebilirsiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Hisarönü
Fiyatı: 448,000 TL
M2 4880

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/695-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist