Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:698 - Orhaniye Satılık Villa Ev

Satilik Villa

Yola cepheli, 685m2 arsa üzerine herhangi masraftan kaçınmadan yapılmış lüks satilik villa şirketimiz tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Butik apart otel kullanımına uygun olan satilik villa üç adet 2+1, suit, giriş kat yerleşiminde 9 yatak odası, dört mutfak, beş banyo tuvalet, jakuzi, saunadan oluşmaktadır. Müştemilat, yüzme havuzu, florası zengin bahçesi bulunan satilik villa, üst kat çok geniş teras balkon ile deniz orman manzarasına sahiptir. Kalorifer sistemi, su şebekesi yanında artezyene de sahip olan konut, zemin birinci sınıf fayans, pencereler yöresel kepenkli ahşap, master mutfak alman malı, Fırın, BYM, Ref, Siemens markadır. Hazır kullanımda olan konut eşyaları ile birlikte satın alma teklif edilebilir.

Marmaris ofisimizden randevu alınarak evin gösterilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu işlemde; T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın ÖSG-2003/59 numaralı tebliğine uygun olarak tutanak tanzim edilerek, emlak gösterilir, bilgi verilir. Güvenli alışveriş gereği alıcı satıcı karşılıklı görüştürülmesi prenib olarak tarafımızdan temin edilir.

Orhaniye Mahallesi

Orhaniye Mahallesi denizden içlere doğru uzanan dağınık yerleşim tipi özelliğinde 1926 yılında ovada kurulmuştur. Köy statüsünde, muhtarlık yönetimine sahip olan Orhaniye 30 rakımda, 2012 nüfus sayımlarına göre 400 adet hane kaydında 1.113 kişi tespit edilmiştir. PTT, İlk Öğretim Okulu, bulunan Orhaniye'nin 83km Mugla İline, 28km Marmaris'e mesafesi olup, yolu asvalttır. 6360 No'lu Kanun 6/12/2012 tarihli, 28489 Sayılı resmi gazetede yayınlanması, 30 Mart 2014 yılında yapılan seçimlerin ardından Muğla Büyük Şehir konumu kazanınca; Orhaniye Mahalle oldu, Marmaris Belediyesi'ne bağlandı.

30 Nisan 2014 tarihinde askıdan indirilen, Datça Bozburun Revizyon Planı imar çalışmalarının ivme kazanması, sonuçlanacağı beklentisi oluşturdu. Piyasalar bu beklentiyi fiyat etiketlerine yansıtarak dalgalanma yarattı. Yatırımcılar gelişmeleri dikkatle izlemekteler. Orhaniye satılık villa hakkında sorularınızı iletebilirsiniz.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yılı aşan zamandan beri ayni adreste profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aktif olarak verilmektedir. Portföyümüz sürekli güncellenir. Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları güncellenerek sunulmaktadır. Orhaniye satılık villa yanı sıra, Marmariste satilik daire, Marmariste kiralik daire ile birlikte yazlik konut köy evi müstakil ev ilanları satilik arsa bilgileri verilir.

Yıllar içinde oluşan birikim, deneyim, bilgi, dürüstlük bileşkesinde vizyonumuz ve emlak sektöründeki yerimizi belirlemiştir. Deneme sınama yöntemiyle edilen doğrudan deneyim sonucu kazanılan bilgiler geleneksek devir ile bu güne kadar geldi. Çalışma tarzımızın çerçevesi ve ilkelerimiz de devingen süreç içinde gelişti. Ticari deneyimler bir anlamda kurumsal altıncı his tesis edildi. Bilgi ve onu yöneten akıl ön planda, sorunsuz, risk almadan, garantili, belgeye itibar eden, gerçekçi, teknolojik bilimsel gelişmelere açık temeller üzerinde tavır, tarz geliştirdik. Bu çizgide ilerliyoruz. Doğru adres olma koşulu ile Danışmak Kazandırır.

Kategorisi: Villa
Bölgesi: Marmaris Orhaniye
Fiyatı: 2,500,000 TL
M2 685
Kat 3
Oda 9
Yaş 17
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/698-1.jpg

ilan/698-2.jpg

ilan/698-3.jpg

ilan/698-4.jpg

ilan/698-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist