Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:700 - Selimiye Satılık Emlak Arsa

Satilik Arsa

Mugla Marmaris Selimiye Mahallesi 'nde şirketimiz tarafından özel lokasyona sahip arsa satışa çıkarıldı. Sahilde kıyıdan 130m, ana yola 60m mesafede bulunan önü kapanmaz deniz manzaralı arsa villa sahibi olmak isteyenler için ideal konumdadır. Satilik arsa, kadastro yoluna parselin bir tarafı boydan sınıra sahiptir.

Köy yerleşim hudutları kapsamında kalmakta olan emlakın çevresinde konutlar bulunmaktadır. Lokantaların bulunduğu sahilde, plaja dört dakikalık yürüyüşle ulaşmak mümkündür. Selimiye emlak sektörü piyasa rayiclerine göre değerinde fiyatla sunulan satilik arsa randevu temin edilerek şirketimizden yetkili tarafından gösterilir,bilgi verilir.

Selimiye Mahallesi

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri Selimiyede satılık arsa pazarlama ve satış aktif faaliyetinde bulunmaktadır. Zilliyetlik ile hak kazanılmış gayrimenkulleri Muhtar senedi ile sattığımız günlerden yirmi yıl içinde pek çok değişiklik yaşandı. İlk olarak kadastro geçmesi ile resmi tapular verildi. Belediye hudutları dışında kalan, önceleri Muğla İl İmar Müdürlüğü Bayındırlık ve İskan Dairesi 'ne bağlı Bulunan Selimiye Köy statüsünde bulunmaktaydı. Daha sonra ayni konumu devam ederken Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü 'ne yetki verildi. 2008 yılında bu kurum G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Yönetmeliğini çıkardı.

Kadastro yoluna sınırı olan parseller arsa statüsü kazandı. Selimiye emlak piyasa hareketleri izlenirken, yasal yapılaşma süreci yanında ruhsatsız konutların devlet tarafından yıkımını da gördük. 30 Mart yerel seçimleri ardından, Muğla Büyük Şehir sistemine geçince, 6360 sayılı yasa gereği, 500 kişi üzerinde nüfusu olan köyler mahalle oldu. Selimiye Mahallesi bu kez Marmaris Belediyesi 'ne bağlandı.

İmar durumu açısından; Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Bir bütün içinde alınan planda, sit, d.k.k. vb özellikler ile çıkarılmış kanun, yönetmelikler birlikte kapsamlı olarak değerlendirilerek korundu. Nitekim, 30 Nisan 2014 tarihinde; 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı askıdan indirildi. Bölgede bu gelişme imar çalışmalarının hızlanacağı beklentisini oluşturdu. Piyasalar beklentiyi hemen fiyatlara yansıtarak etiketledi. Yaşanan sürecin tüm aşamalarında şirketimiz, Selimiye satılık emlak sektöründe aktif olarak yer almıştır.

Gonenc Emlak

Marmariste ilk online gayrimenkul danışmanlık şirketini, şirketimiz kurucuları 1992 yılında faaliyete geçirmiş, iki yıl hizmet verilmesi ardından, 1994 yılında hisselerin tamamı ailemize ait olan şirketimiz, Ticaret Odası ile ayni tarihte kurulmuştur. Bu güne değin aktif olarak hizmetine devam etmektedir. Portföyümüz zengin içerik, seçenekler sunmaktadır.

Nitekim, portföyümüz, Mugla Marmaris sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari güncelleme yöntemiyle yenilenerek sunulmaktadır. Selimiye satılık emlak ile birlikte, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanlarımız köy evi mustakil ev yazlik konut satilik arsa tipi gayrimenkul bilgilerini de vermektedir. Sosyal medya üzerinden duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 1,175,000 TL
M2 717

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/700-1.jpg

ilan/700-2.jpg

ilan/700-3.jpg

ilan/700-4.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist