Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:701 - Söğüt Satılık Arsa Muğla

Söğüt Mahallesi

Bayır veya Bozburun'dan ulaşılan Söğüt, Marmaristen araçla 40-50 dakika mesafededir. Cumhuriyet ve Şirinyer sahil yerleşim alanları önemlidir. Sahillerde küçük balıkçı lokantaları ve turizme yönelik işletmeler yer almaktadır. Elektrik, su vb altyapı hizmetleri büyük ölçüde tamamlanmıştır. Muhtarlık vardır.

30 Mart yerel seçimleri ardından uygulanacak olan; 6360 No'lu Kanun 6/12/2012tarihli, 28489 Sayılı resmi gazetede yayınlandı. Muğla Büyük Şehir Belediye statüsüne geçti. Nüfusu 500 kişi üzerinde olan köyler mahalle ilan edildi. 2007 nüfus sayımında 2500 kişi olan Söğüt Mahallesi Marmaris Belediyesine bağlandı. Söğüt satılık arsa imar konumu açısından; Datça Bozburun plan hükümlerine tabidir. 1/25000 ölçekli Revizyon Planı 30 Nisan 2014 tarihinde Marmariste Belediyede askıdan indirilmişti. Tüzel ve bireysel itirazlar yapılmış, değerlendirilmektedir. Bilindiği gibi, önceleri, Muğla Bayındırlık İmar ve İskan Bakanlığı İl Müdürlüğü, daha sonra İl Özel İdare Müdürlüğü'nün yetkisinde imar çalışmaları sürdürülmüş, hatta G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları yönetmeliği ile kriterlere uygun arsalara yapılaşma izinleri verilmiş ancak; 6360 sayılı kanun ile Özel idarenin kapatılması üzerine Marmaris Belediyesi yetkilendirilmiştir.

Söğüt satılık arsa Doğa içinde eşsiz manzaralı villa parseli olarak şirketimiz tarafından emlak sektörüne sunulmuştur. 735m2 net parsel olan arsa, deniz manzarasına sahiptir. Önü kapanmaz özelliği ile dikkat çekmektedir. Müstakil şahıs tapulu olan arsa istek üzerine gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun olarak yapılır. Şirket yetkilisi ile talip olanlar tutanak tanzim edilerek işlem belgelenir. Arsa yerinde veya çap ile haritadan gösterilir, bilgi verilir. Bu işlemlerden ücret alınmaz.

Gonenc Emlak Marmaris

Şirketimiz 20 yıl üzerinde süreden beri bölgemizde profesyonel danışmanlık hizmetini aralıksız olarak sürdürmektedir. Henüz kadastrolama işlemlerinin başladığı, satışların çoğunun muhtar senedi ile kullanım haklarının devir edilerek satıldığı günlerden beri gayrimenkul alım satım faaliyeti veriliyor. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul bilgilerini portföyünden devamlı güncellenerek vermektedir. Söğüt satılık arsa yanı sıra, en yoğun talep Marmariste satilik daire ile Marmariste kiralik ev ilanları hızla güncelleme yapılarak müstakil ev köy evi yazlik konut satilik villa bilgileri birlikte yayınlanmaktadır. En son kayıt edilen ilanlarımız sosyal medya üzerindeki şirketimiz adına açılan hesaplarımızdan duyurulmaktadır. Konu hakkında ayrıntılı bilgiler blog ve emlak bülteni ile izlenebilir.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Söğüt
Fiyatı: 500,000 TL
M2 735

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/701-1.jpg

ilan/701-2.jpg

ilan/701-3.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist