Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:703 - Marmaris Emlak Arsa Villa

Selimiye satılık arsa

Muğla Marmaris Selimiye Mahallesi satilik arsa gayrimenkul sektörüne sunuldu. Marmaris Emlak Arsa Villa portföyümüze eklenen gayrimenkul, deniz gören Kovanlık mevkiinde bulunan, Bozburun ana cadde ile mesafesi 270m olan, denize kuş uçumu 840 metre uzaklıkta tek parsel, doğa içinde yaşam düşleyenler için ideal yatırım konumundadır. Yolu henüz açılmamıştır. İmar geldiğinde villa inşaatı mümkün olabilecektir. Çok sık olmamakla beraber çevresinde evler yer almaktadır.

70.000-€ satış fiyatı mülk sahibi tarafından talep edilen parseli yerinde görmek mümkündür. Bunun için randevu alınması yeterlidir. Selimiye Mahallesi ve Marmaris Emlak Arsa Villa tipi mülklerin pazarlamasını etkin olarak gerçekleştiren şirketimiz yer gösterme için ücret almamaktadır. Bu işlem yapılırken, T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliği uyarınca tutanak tanzim edilir, belgelenir.

İmar Bilgisi

Selimiye Mahallesi'ne halk deyimi ile henüz imar gelmemiştir. Datça Bozburun Plan hükümlerine tabi olup; 1/25.000 ölçekli Plan Revizyonu yapılmıştır. 30 Nisan 2014 tarıhinde Belediye askı süresi sona erdiğinden, askıdan indirilmiştir. Yapılan tüzel kişiler ve şahısların itirazları değerlendirilmektedir. İnşaat ve yapı kullanma izin belgeleri, Büyük Şehir yapılanması nedeniyle Belediyeler tarafından verilmektedir. Bilindiği gibi, bu işlemleri, yerel seçimler ardından İl Özel İdare Müdürlüğü yetkisinde yapılıyordu.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından aralıksız verilmektedir. Güncellenerek yenilenen portföyümüz; Mugla Marmaris Emlak Arsa sahillerde satilik kiralik daire konut ve satilik villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanları sunmaktadır. Selimiye satılık arsa yanında Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile müstakil ev yazlık konut ilanları seçeneklerle sunulmaktadır. Son kayıt edilen ilanlarımızı sosyal medya üzerindeki şirketimiz adına alınan hesaplardan takip edebilirsiniz.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Selimiye
Fiyatı: 300,000 TL
M2

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/703-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist