Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:711 - Marmaris Çamlı Satılık Arsa

Arsa

Muğla Marmaris Sedir adası yolu üzerinde %12 yasal imarlı, resmi tapulu parsel satışa sunulmuştur. İki katlı yapı inşaatı mümkündür. İkiz villa isteyenler yapabilir. Örnek; 1000m2 arsa için 120m2 tabana oturan, balkon, teraslar hariç ikiz villa yapılır. Yatay mülkiyet, kat irtifakı tesis edilerek bina ile arsa tamamen birbirinden ayrılarak, iki aile istihdamı sağlanabilir. Çamlı satılık arsa satış fiyat etiketimiz 1m2=160-TL olarak belirlenmiştir. Randevu istenilerek parsel yerinde gösterilir. Bu işlem T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli tebliğine uygun yapılır.

Marmaris Çamlı

30 Mart 2014 yerel seçimleri ardından Mugla Büyük şehir ilan edildi. Çamlı Köyü, yerleşik nüfusu 500 kişi üzerinde olduğundan mahalle yapıldı. Elektrik, su, telefon, internet bulunan Çamlı 'dan Marmarise araçla 15-20 dakika mesafede olduğundan yakın ilgi görmektedir. Sedir adası, Boncuk Koyu gibi tatilci ve turistlerin cazibe alanına sahip olan Çamlı Mahallesi köy kahvaltısı, yemekleri ile yaz kış Muğla, çevresinden konukları ağırlamaktadır.

Doğa içinde, denize yakın mesafelerde, özel bahçe içinde müstakil ev, villa sahibi olmak isteyen aileler için yerleşim idealdir. İmar açısından, Muğla İl Özel İdare Müdürlüğü'nün G.D.Y.K. Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları kapsamında legal yapılar, siteler inşaa edilmiştir. Datça Bozburun 1/25.000 ölçekli Revizyon Planının onaylanması ilginin artmasını sağlamıştır. Büyük kentlerin gürültülü yaşamından kaçan aileler için huzur veren sukuneti, köy yaşamının doğallığını, günün konforu ile yaşamak mümkün. Datça Bozburun plan hükümlerine tabi olan bölge için 1/25.000 ölçekli Revizyon Planı onaylandı. Yasal yapı inşaatı mümkün olabilecektir. Yatırım amacına uygun Çamlı satılık arsa parsellerinin prim potansiyeli öngörülmektedir.

Gonenc Emlak Marmaris

20 yıl üzerinde süredir profesyonel danışmanlık hizmeti veren şirketimiz aktif portföye sahiptir. Sürekli güncellenen aktif portföy; Mugla çevresinde Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlarını yayınlamaktadır. Satılık arsa yanı sıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev bilgileri ile köy evi müstakil ev yazlık konut bilgileri de verilmektedir. Yeni kayıt edilen ilanlarımız şirket adına alınan sosyal medyada duyurulmaktadır.

Kategorisi: Arsa
Bölgesi: Marmaris Çamlı
Fiyatı: 500,000 TL
M2 1000

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/711-1.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist