Gonenc Emlak Marmaris

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris Emlakİlan No:722 - Marmaris Sarıana Satılık Ev

Sarıana Satılık Ev

Muğla Marmaris Sarıana Mekinde satılık ev Gönenç Emlakçılık Şirketi tarafından gayrimenkul sektörüne sunuldu. Dubleks konut herhangi önemli masraf gerektirmeyecek durumdadır. Bulunduğu mevki açısından konut öne çıkmaktadır. Çocuklu aileler için okula yakın olması avantajdır. Çarşıda iş yeri sahiplerine ideal özelliktedir. Satılık konut gün boyu güneş görür. Yat limanına, alışveriş merkezine, marina yakındır. Ulaşım kolaydır.

Sarıana satılık ev, çatı ile irtifaklı dubleks konumundadır. Dış doğramalar ısı, nem, rutubete dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Ayrıca, güneşten ve gürültüden sakınmayı sağlayan panjurlar destek malzeme olarak dikkat çekmektedir.Evin ıslak zeminlerinde birinci sınıf fayans kullanılmıştır. Odalarda laminant parke tercih edilmiştir. İki kat arasında halı kaplı merdiven vardır. Banyo kullanışlıdır. Jakuzi geniş ve kullanıma uygun yerleştirilmiştir. Marmariste çok soğuk iklim olmamasına karşın, kış aylarının rutubetli havası için kalorifer sistemi yapılmıştır. Kat kaloriferi sadece konut sahibinin özel kullanımındadır.

Salon oldukça ferah, geniştir. Yatak odaları uygun kullanım alanlarına yerleştirilmiş aydınlık odalardır. Salonun odalara ulaşımında hol ve sahanlık geniş tutulmuştur. Teras evin en önemli alanlarından birisine sahiptir. Tamamen yaşam alanı olarak tertiplenmiştir. Dekorasyonda taş işçiliği, sıra dışı heykeller kullanılarak, deniz ve orman manzarasını kucaklayan keyifli alanın oluşturulması başarılmıştır.

Marmaris Sarıana satılık ev randevu alınarak görmek isteyen taliplere gösterilir. Yer gösterme işlemi prosedüre uygun olarak yapılır. Bu işlem nedeniyle ücret ödenmez. Bilgi verilmesi ile konutun yerinde gösterilmesi tutanak imzalanarak yapılır. T. C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliğine göre, alıcı ve gayrimenkul danışmanı tarafından iki nüsha ıslak imza atılarak, nüshaları taraflarca alınır. Verilen gayrimenkul danışmanlık hizmeti belgelenir. İleride oluşabilecek komisyon ödemekten imtina durumunda, mahkeme ve haciz yolu ile tahsil yolu yasal güvence altına alınır. 23 Yıldır gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren Gönenç Emlakçılık Şirketi, her iki tarafın haklarını, kanunlar tebliğler ve gayrimenkul mevzuatı kapsamında adil biçimde korur. Güvenli satış yapılabilmesinin temel kuralı, alıcı satıcı karşılıklı buluşmasını temin eder. Gereken bütün belgelerin eksiksiz tamamlanmasını, kontrollerinin yapılmasını takip eder. Sorun yaşamadan, tecrübelerimiz, bilgilerimiz, yapılan işin risk olmadan tamamlanmasını sağlayacaktır.

Sarıana

Satılık arsa parseli nerede ise kalmamıştır. Kentsel dönüşüm uygulamalarıyla eski binalar yıkılarak yenileri yapıldığı için Sarıana her geçen gün kozmopolit yapısından uzaklaşarak modern turizm ilçesi özelliklerini yansıtmaya dönük gelişim süreci yaşamaktadır. Bu nedenle, konut kredisi uygulamalarının getirdiği satın alma kolaylıklarını değerlendirmek doğrudur. Bize göre, yapısal konut sorunu devam ettiği için, alan kazanır düşüncesindeyiz. Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunuluyor.Yeni konut fiyatları Marmaris Merkezde 2+1 daireler için 420-450.000-TL seviyelerini 500.000-TL düzeyine doğru taşımaya başlamıştır. 3+1 Konutlarda 550-750.000-TL metraj, kalite, mevki, parametrelerine göre değişim göstererek ağır adımla tırmanışa hazırlanmaktadır. İsteklerinizi ertelemeyin. Doğru zamanda doğru yerde yapacağınız seçim size kazandırır.

Kategorisi: Dubleks
Bölgesi: Marmaris Sarıana
Fiyatı: 380,000 TL
M2 125
Kat 3
Oda 3
Yaş 3
Asansör
Otopark
Yüzme Havuzu
Mobilya
Beyaz Eşya
Kalorifer
ADSL
Klima

 

Bu ilanla ilgileniyorum!

İlana ait fotoğraf(lar):

ilan/722-1.jpg

ilan/722-2.jpg

ilan/722-3.jpg

ilan/722-4.jpg

ilan/722-5.jpg

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors

     
Yeniyol Caddesi Tepe Mahallesi 61 Sokak Kat: 2 No: 20 / 2 Marmaris - Mugla - Turkey 48700
 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist