Sahibinden İmarlı Satılık Arsa Selimiye

Selimiye mahallesinde deniz gören köy yerleşim alanı içinde yer alan kadastro yoluna cephesi bulunan imarlı satılık arsa.

Emlak Danışmanı

İmarlı Satılık Arsa Selimiye

 • İlan No
  518
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  2435
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Sahibinden Satılık Arsa

Sahibinden Selimiye mahallesinde deniz gören, köy yerleşim alanı içinde merkezde yer alan kadastro yoluna cephesi bulunan imarlı satılık arsa. Çevresinde evlerin bulunduğu, badem ağaçları mevcut emlak. Satılık arsa Selimiye mahallesinde yasal olarak iki adet villa inşaatı mümkündür. Ancak; Datça Bozburuz Revizyon Planı onaylandığı taktirde, otel inşaatı yapılması, gayrimenkulün ifraz yapılabilmesi gibi yeni kazanımlar elde edilme potansiyeli, beklentisi bulunmaktadır. Bu nedenle, etiket fiyatında yakın zamanda değişiklik olması kaçınılmaz göründüğünden, satın almak için fırsat olarak değerlendiriyoruz.

Konuyu açarsak; 18 maddeden oluşan, Ağustos 2005 yılından beri halen yürürlükte olan, Muğla ili sınırları dahilinde yer alan, Özel çevre koruma bölgelerine ait, 1/25.000 ölçekli çevre düzeni planlarındaki kırsal yerleşim alanlarına ilişkin, geçiş dönemi yapılaşma koşulları hakkındaki yönetmelik kriterlerine uygun arsadır.

Selimiye satılık arsa, bu anlamda yasal olarak müstakil villa inşaatı yapılır konumdadır. 25m2 kullanım alanına sahip müştemilat yasal izni de mevcutdur. Bahçe araçları, malzemeleri konulması,depolama idealdir. Bunların yanısıra; ticari olarak pansiyon yapılması yasal izini de mevcutdur. Sekiz apart ünitesinden artı çatı arası suit olarak on odalı apart otel inşaatı mümkündür. Gayrimenkul yüzölçümü yüksek olduğundan yüzme havuzu yapılabilir. Avantajlara sahip satılık emlakdır.

İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından çıkarılan Geçiş Dönemi yapılaşma Koşulların Yönetmeliği iptal edildi. İmar ve iskan çalışmaları, ruhsat verme yetkileri Marmaris Belediyesi tarafından yüklenmiştir. Köy konumunda olan yasa gereği Selimiye Mahalle ilan edilmiştir.

Detaylı bilgi almak üzere lütfen bize ulaşınız. Randevu alınırsa gayrimenkul yerinde gösterilir. Yer gösterme işlemi prosedüre uygun olarak yapılır. Güvenli satış için alıcı, satıcı karşılıklı görüştürülür.

Selimiye Gönenç Emlak

24 yıl üzerinde süreden beri şirketimiz kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir. Muğla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari yayınlamaktadır. Aktif portföyümüzden düzenli güncelleme yapılarak ilan bilgileri sunulmaktadır.

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek amacıyla Bülten hazırlandı.  Eylül 2008 tarihinden beri aralıksız yayını sürdürülen Bültene üye olmanızı tavsiye ederiz. Son kayıt edilen satılık ilanları bölge, imar durumu hakkında bilgilere ulaşmak için sayfanın alt kısmında bulunan form üyeliği yeterlidir. İsteklerinizi iletişim sayfamızı kullanarak iletmeniz mümkündür. Satılık arsalar yanısıra, Marmariste satilik daire ve  kiralik ev ilanları ile köy evi müstakil ev yazlik konut satilik villa gibi ilanlarımız firma portföyü üzerinden sunuyoruz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita