Kiralık Villa Gökova // Gönenç Emlak Marmaris

Gün boyu güneş gören, ulaşımı kolay bakımlı bahçeye sahip kiralık ikiz villa. 

Emlak Danışmanı

Kiralık Villa Gökova

 • İlan No
  488
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  120
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Villa

Marmaris merkezde nüfus yoğunluğu bulunduğu için sakin doğa içinde kiralık villa Gökova gibi özel yerleşkede konut arayanlar için idealdir. Evin eşyaları aile kullanımı için uygundur. Yıllık kiraya verilir. Sezonluk kiralamak isteyenler için mülk sahibi ile görüşülür.

Marmaris'e araçla on beş dakika mesafede bulunan, ana caddeye 50 metre mesafede, gün boyu güneş gören, ulaşımı kolay, bakımlı bahçeye sahip kiralık ikiz villa. 

Kiralama Koşulları

Kira bedeli pazarlıksız yıllık  peşin ödemedir. Aylık kirası 4.000-TL'dir. Kullanılacak elektrik, su giderleri kiracıya aittir. Bir aylık kira tutarı kadar depozit bedeli mülk sahibi banka hesabına yatırılır. Yasa gereği elden kira veya depozit alınmaz. Teslim edilen eşya ve demirbaşlar için iki nüsha tutanak tanzim edilir. Yapılan tutanakta teslim edilen eşyalar kiralayana zimmetlenir.  Tahliye edilirken eksiksiz, sağlam teslimi gerekir. 

Kira kontratı düzenlenen evin kısmen veya tamamen devir etmek veya kiraya vermek yasaktır. Aile için mesken olarak kullanılır. Bahçe tanzimi, düzenlenmesi, çiçeklendirme gibi işlemler kiracının isteğine bağlıdır. Ancak giderleri kendisine aittir. Kiracı teslim aldığı evi bulduğu gibi bırakmakla yükümlüdür. Kontrat ardından, tahliye taahhütnamesi alınır. Kontratın süresi dolduğunda ihtara gerek kalmaksızın konut teslim edilir. Buna karşın taraflar isterse kira kontratı süresi uzatılabilir.

Yer Gösterme

Randevu alınarak konut gösterilir, ayrıntılı bilgi verilir. Bu işlemin gerçekleşmesinde T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarih ve numaralı tebliği esas alınarak yapılır. İki nüsha tutanak tanzim edilerek verilen hizmet kayıt altına alınır. Güvenli alışveriş için kiracı ile kiraya veren karşılıklı görüştürülür.

Gönenç Emlak

01.01.1994 tarihinden beri şirketimiz bölgede danışmanlık hizmeti veriyor. Hizmet alanımız Muğla çevresi; Datça'dan Fethiye'ye kadar olan sahil kuşağıdır. Portföyümüzdeki ilan bilgileri sürekli günceldir.. Böylece ilanlar düzenli yenilenir. Satılık kiralık gayrimenkul ilanları elektronik ortamda paylaşılır. Akıllı telefonlardan kolay izlenmeye uygun tasarım sağlanarak izleyicilere ulaşılmaktadır. Ayrıca, sosyal medya hesapları ile fırsatları sunuyoruz. Bu nedenle ilgilenenlerin takip etmesi önerilir. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita