Marmaris Kiralık Ev Villa // Gönenc Emlak Marmaris

Marmaris kiralık ev villa ilanları ve Armutalan kiralık villa bilgisini firmamız detaylı sunuyor.

Emlak Danışmanı

Kiralık Ev Villa

 • İlan No
  685
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  170
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  Belirtilmemiş
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Müstakil Ev Villa

Marmaris kiralık ev villa ilanları ve Armutalan kiralık villa bilgisini firmamız detaylı sunuyor. İlanda yer alan konut Armutalan merkezde bulunmaktadır. Yola çift yönden cephelidir. Dolmuş güzergahının bulunduğu ana caddeye 200 metre mesafededir. Ulaşımı kolaydır. Gün boyu güneş gören villa, özel bahçe ve otopark yerine sahiptir. Evin hudutları bir metre yüksekliğinde taş duvar, üzeri dekoratif profil demir, tellerle çevrierek güvenlik sağlanmıştır. Ayrıca evin tüm pencere, teras, balkon kapıları da cumbalı demirden korumalıdır. 

Özellikler

Evin girişinde çelik kapı, büyük antre, balkona çıkışı bulunan kapalı mutfak, teras balkon çıkışına sahip şömineli ferah salon vardır. Salonda duvar yerden tavana boydan özel sabit kitaplık yapılmıştır. Üst kata çıkan merdiven altı dolaplarla kullanışlıdır. Klima aktif durumdadır. Bir adet tuvalet mevcuttur. Merdivenlerle üst kata çıkıldığında, sahanlık, üç yatak odası, iki balkon, banyo tuvalet yer alır. Banyoda küvet, elektrikli şofben, çamaşır makinesi yeri, lavabo vardır.

Evin Diğer Özellikleri

Bina 85 metrekare zemine oturduğundan 170m2 net kullanım alanı vardır. Kat mülkiyeti tesis edilirken evcil hayvan bakımına izini sağlanmıştır. İkiz villa bahçesi tamamen kullanıcıya özeldir. Su aboneliği bahçe ve ev için iki adet yapılmıştır. Bahçe aboneliğinde kullanılan su fatura edilir. Ev aboneliğinde kullanılmış olan su tonajı kadar atık su katkı payı faturaya bir misli ilave edilir. Bu nedenle bahçe abonelik avantajı vardı. Ancak Su İşleri Belediyeden alındıktan ve özel şirkete devir edildikten sonra bu avantaj ortadan kalkmıştır. Bahçe tanzim ve bakımı kiracının isteğine bırakılmıştır.

Konut Arzı

Son yıllarda ilçemiz ve çevresinde kiralık ev bulmak sıkıntılı olmaktadır. Nedeni artan konut açığından kaynaklanmaktadır. İmar çalışmasında açılacak yeni alanlar doğal nedenler orman, sit, hazine ve benzeri mümkün olmadığından konut arzı giderek sıkışmaktadır. Eski iki katlı veya müstakil evlerin yıkımıyla zaman içinde kat sayısı dört, beş kat izin alınan parsellerde yeni konutlar yapılmaktadır. Dönüşüm bir süre daha talebi karşılayacak gibi görünmektedir. Talebin yoğun, arzın ise giderek azalması fiyatların yükselmesini sağlamıştır. Gelecekte köylere doğru büyüme beklenmektedir. Marmaris iralık villa talebi daha çok Beldibi, Armutalan İçmeler'den karşılanmaktadır.

Gönenç Danışmanlık 

Marmaris kiralık ev villa ilanları ve Armutalan kiralık villa bilgisini firmamız sunuyor. 1994 yılında kurulan şirketimiz düzenli güncellenen ilan bilgisi izleyiciye ilanlarını duyurmaktadır. Marmaris kiralık ev ilanları müstakil ev konut köy evi ve müstakil ev bilgisi verilmektedir. Portföyümüzde bulamadığınız özellikte konutlar için talebinizi bildiriniz. İstediğiniz özellikte evler için yeni kayıtlardan bilgi edinme öncelik hakkını kazanmış olursunuz. Bu avantajdan faydalanmanız önerilir. Portföyümüzde yer alan ilanlar içinde sadece Marmaris kiralık ev değil Marmaris satılık daire ilanları da yer almaktadır. Evinizi değerinde, hızlı satmak veya kiraya vermek isterseniz yada  gayrimenkul arıyorsanız bize ulaşınız.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita