Marmaris Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Datça Yolu sol tarafında kalan villalar bölgesi karşı tarafında, yasal iki kat imarlı, yola çift cepheli imarlı satılık arsa. 

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa

MUĞLA MARMARİS KARŞIKAYA MAHALLESİ
 • İlan No
  11
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  499
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %30
 • Kaks
  %60
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsa Marmaris

Opsiyonludur. Sınırlı süre için ilan askıya alınmıştır.

Gayrimenkul, yeni açılan Datça Yolu sol tarafında kalan villalar bölgesi karşı tarafında, yasal iki kat imarlı, yola çift cepheli imarlı satılık arsa. Marmariste kalan satılık son parsellerden.

Denize araçla dört dakikalık mesafede,Devlet Hastahanesi'e yakın imarlı gayrimenkul. İki kat inşaat için yasal izin mevcutdur. Yoldan çekmeler 5m komşu çekme 3m olarakyapılmak üzere inşaat izni verilmektedir. Taban oturum %30 olmak üzere konut arsasıdır. Tüm alt yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bu bölge konut alanı olarak planlanmıştır.  Villa için kullanılabilir. Ancak dört adet daire yapılan apartman inşaatı için  ideal parseldir. Parsel şahıs tapuludur.

Avantaj

Eski adı Datça yolu yeni ismi ise Monolya Caddesi bölgeyi imar açısından ikiye böler. Marmaristen Datça istikametine giderken yolun sağ tarafı %15 tax ve %30 kaks iki kat ve sadece konut imarlıdır. halk arasında adı villalar beldesidir. Yolun sol tarafı ise, bir dönem işyeri ruhsatlarının verildiği, bugün ise yasaklandığı %30 tax ve %60 kaks iki kat imarlıdır.

Bu bölgede daha önce alınmış ruhsatlar müktesep hak olarak nadir de olsa iş yerlernde faaliyet sürdürmektedir. Satışa Gönenç Emlak Şirketi tarafından çıkarılan parsel içince geçerli ruhsat ile Limited Şirket bulunmaktadır. Parseli satın alan kişi kiracı ile anlaşarak şirketi devir alabilir. Daha sonra ünvan değişikliği yapılması mümkündür. Çünkü kontrat iptal edildiğinde yeni ruhsat çıkartılması mümkün değildir. Böylece satın alınan parsel, ileride inşaat yapmayı düşünenler için geçen zaman içince prim yapma yanı sıra kazanç da elde edebilirler. 

Gönenç Emlak

Randevu ile gayrimenkul gösterilir.İstenirse ilave resim gönderilir. Emlak sahibi ile karşılıklı görüştürülür. Güvenli alışveriş tesis edilmesi önemli ilkemizdir. Lütfen,müstakil ev, konut kredisi, kiralik ev taleplerinizi iletiniz. Marmaris gonenc emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi düzenli olarak bilgilerini güncellemektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita