Marmaris Selimiye Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris satılık arsa hakkında bilgiler ve satışa çıkarılan arsalar ilanlar sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmaris Satılık Arsa

 • İlan No
  707
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  410
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %15
 • Kaks
  %30
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Villa Arsası

Marmaris satılık arsa Merkeze araçla dört dakikada plaj, yat limanı,okul,alışveriş merkezi, banka şubelerine, pazar yerine ulaşabilme olanağına sahip, ideal villa inşaatına sahip imarlı gayrimenkul şirketimiz tarafından satışa çıkarılmıştır. Satılık arsa, Bağlıiçi olarak anılan villalar bölgesi, Molakent ile Devlet hastanesi ve ormanla çevrelenmiş, Datçaya açılan yeni Manolya caddesi içinde kalan Marmarisin nazarlığı olarak görülmektedir. 

Marmaris satılık arsa hakkında bilgiler ve satışa çıkarılan arsalar ilanlar sunulmaktadır. 18nci madde uygulaması yapılarak imara açılmış olan bölge, 1/1000 ölçekli, bundan sonrası değişmez uygulama planı ile parselasyonu, imar çalışması tamamlanmıştır. Her parselin logarları, atık su kanalları yapıldıktan sonra bölge inşaata açılmış, yol, su, elektrik, telefon tüm alt yapı hizmetleri verilmiştir. Yola çift cepheli satılık arsa bu özelliklerin tümüne sahiptir İnşaat izini alınabilecek en küçük parsel, 400m2 veya üzeridir. Konut imarı verilmiş olup, ticari yapı için 2000m2 üzerinde parsel olması koşuluyla ancak, otel vb. yapılabilir. Nitekim, bu büyüklükte bölgede sadece bir iki parsel kalmıştır. Tevhid işlemi yapılarak bu metraj elde edilebilse bile, rantabl olmadığı için turistik tesis pek mümkün görünmemektedir. Yüzme havuzlu villalardan oluşan butik siteler tercih nedenidir. 

İmar durumu; 2 kat yasal izin verilmektedir. Taban tax %15 Kaks %30, olduğundan 62m2 tabana oturan, bodrum kat (isteğe göre), çatı ile, 216m2 kapalı alan, yapılabilmektedir. Balkon , teras balkonlarla kullanım alanı optimum koşullarda değerlendirilebilir. Çekme mesafeleri kurtardığında, yüzme havuzu yapılır. Bahçe olarak kullanılan alanda araç parkı olarak yer ayırılabilir. Hazır villa satın almaktansa, arsa üzerine, kendi seçtiğiniz fayans, parke, vitralar, mutfak dizynı gibi tercihleri değerlendirme özgürlüğü yanı sıra daha ekonomik olanakla yatırım yapılmış olur. Bahçeli müstakil ev sahibi olmak isteyenler için tarfımızdan fırsat olarak önerilmektedir.

Gönenç Emlak

24 yıl üzerinde süreden beri şirketimiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Profesyonel çalışmamızda, portföyümüzü mümkün olduğunca zenginleştirmek için düzenli güncelleme yapılmaktadır. Aktif portföyümüz; Mugla Marmaris Gonenc Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. Ayrıca Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ilanlarımız yoğunluk nedeniyle en hızlı güncelleme aktivitesine sahiptir. Selimiyeemlak net sitemiz arsa ilanları köy evi bilgileri vermektedir. Marmaris satılık arsa yanı sıra villa müstakil ev yazlık konut tipi gayrimenkuller için lütfen taleplerinizi bize ulaşın linkinden iletiniz. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita