Marmariste Kiralık Ev Villa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmariste kiralık ev villa bilgileri ve kale evi hakkında açıklama Gönenç Emlak tarafından yapılmaktadır.

Emlak Danışmanı

Marmariste Kiralık Ev Villa

 • İlan No
  682
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  100
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Kiralık Kale Evi

Kiralama koşulu: altı ay peşinat, bir aylık kira tutarı kadar depozit ve ayni miktarda KDV dahil fatura karşılığı danışmanlık hizmet bedeli ödenerek yıllık kira kontratı tanzim edilecektir. Su elektrik aboneliği kiracı adına yapılır, giderleri kendisine aittir.

Merkezde Kısa yalıda, üç yıl önce komple tadilatla yenilenmiş meraklısına taş yapı kiralık müstakil ev. Evin pencereleri pimapen, ısıcam, çelik kapı, ayrıca dekoratif demirden kapı ile pencereler cumbalı yapılmıştır. Zemin birinci sınıf karo, üst kata çıkılan merdivenler küpeştelidir. Yola çift tarafdan cepheli müstakil ev, denize 30m mesafededir. Üst katda iki adet yatak odası, geniş antre vardır. Banyo duşakabinlidir. Tavanlar ise yöre mimarisine uygun ahşap yapılıdır. Açık mutfak kullanışlı dizayn edilmiştir. Evin tüm elektrik,su sistemi yenilenmiştir.

Kiralama koşulları

Marmariste ev kiralama, gelenekselleşen usul gereği ilk ay kira, bir aylık kira tutarı kadar depozit ile verilmektedir. Yıllık kira kontratı tanzim edilmektedir. Kiracının seçeceği sigortacıdan, ücreti kendisi tarafından ödenmek üzere yangına karşı sigorta edilmesi gerekmektedir. Elektrik su aboneliği kiracı adına yapılacak ve abonelik gideri de kendisine aitdir. Kiraların düzenli ödenmesi esasdır. Sezonluk kiralamada kira bedeli peşin alınır. Yıllık kiralamada garanti talep edilmektedir. gayrimenkul şirketimiz yetkilisi tarafından yer gösterme tutanağı tanzim edilerek gerçekleştirilir.

Gönenç Emlak

Muğla Marmariste kiralık ev villa bilgileri ve kale evi hakkında açıklama Gönenç Emlak tarafından yapılmaktadır. Şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. 1994 yılında kurulan şirketimiz ayni yıl kurulmuş olan Ticaret Odası üyesidir. Portföyümüzde yer almakta olan ilanlar, düzenli yenilenmektedir. Yeni ilanları sitemizden, ücretsiz üyelik sistemiyle yönetilen bültenimizden, unvanımızı taşıyan sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Gönenç Emlak Türkiye güneysahillerinde satilik kiralik daire konut ve marmaris arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari sunmaktadır. Aradığınız özelliklerde bulamadığınız emlaklar için isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Mugla Marmariste kiralik ev bilgisi ve Marmaris emlak fiyatları ile yazlik konut köy evi gibi gayrimenkul ilanları düzenli yenilenerek interaktif şirketimizin izlediğiniz resmi sitesinde veriliyor.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita