Marmaris Gonenc Emlak

click for english web site
Marmaris Armutalan Icmeler Beldibi Turunç Selimiye Gökova Dalyan Datça Fethiye Bodrum
 
    

Marmaris Emlak Bülteni
Gayrimenkul Haberlerine
Ücretsiz üye olun


 Danisma Hatti 9.oo-19.00
K.Gonenc0532 312 01 16

0252 4133089 ve 90 / Ofis

Sitemap | Marmaris EmlakMARMARİS EMLAK PİYASASI

Marmaris global mayıs krizinden beri henüz tam olarak toparlanamamıştır. Durgunluk devam etmektedir. Aslında geleneksel olarak gayrimenkul alım satım işlerinde hareketlilik turizm sezonu ertesi, inşaat yasağının bitmesiyle birlikte başlar. Piyasalarda Türkiye genelinde yaşanan durgunluk Marmaris'e yansımış bulunmaktadır.

Mevcut piyasa koşulları içinde yine de satış işlemleri yapılmaktadır. Yükselen faizlerin yeni seviyeleri tekrar cazibe yaratmaktadır. Bankaların sunduğu konut kredisi ,alıcılara şu dönemde daha çok "parasının üstünü tamamlama" talebi ile olmaktadır. Daralma belirgindir. Fakat; konut kredisi, herşeye rağmen gayrimenkul sektöründe önemli bir enstrümandır. Satilik ev,satilik daire alımında yaygın kullanımdadır.

MARMARİSTE EMLAK FİYATLARI

Sitemizde kayıtlı satılık yüzlerce mülk fiyatlarından görüleceği üzere, piyasada hakim durgunluğa rağmen, fiyatlar düşme trendine girmemiştir. Zaten 20 yılı aşan süredir gayrimenkul piyasası içindeyiz. Durgunluğa rağmen fiyatlarda belirgin düşme gözlemleyemedik. 1990'lı yıllarda yaşanan büyük devalüasyondaki panik koşullarında bile olmadı. Ancak; her dönemde sıkışık durumda olan satıcıların, acil satış talebi nedeniyle fiyat indirmesi oluyor. Bugün de geçerli. Fakat bu genellenemez.

2+1 yeni daire fiyatları 125-170.000-TL aralığında 3+1 yeni daire fiyatları ise 160-260.000-TL aralığındadır. Bu fiyatlar mevkiye, metraja göre daha da yükselmektedir. Yeni İkiz villa fiyatları 270-380.000-TL aralığındadır.

3-15 yaşlarında eski 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı 100.000-TL dir. 3+1 eski daireler ise, 125.000-TL fiyatlardan başlar. 1+1 eski dairelerin fiyatları konum,metraj ve yaşına göre 65-100.000-TL aralığındadır. Marmaris'e talep artmaya devam ettikçe fiyatlar yükselmeye devam edecektir. Bu nedenle "Marmarisde alan her zaman kazanır" sözü özdeyiş olmuştur.

Gonenc Emlak

Şirketimiz 20 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe hizmet vermektedir. Marmaris Gonenc Emlak güney sahilleri satilik kiralik daire konut arsa villa ada köy evleri otel bilgilerine yer verilen gayrimenkul ilan sitesi günceldir. Düzenli olarak kayıtlar yenilenmektedir. Böylece doğru bilgiyi güncel olarak sunmaktayız. Lütfen isteklerinizi iletiniz. gayrimenkul sektörü hakkında makalelerimiz, çok daha detaylı olarak marmarisbox.com sitemiz arşiv kategorisinde yer almaktadır.

International Real Estate - InternationalAgentWeb.Com

ExactSeek - Submit 4 FREE

Click Here to Search This Site

23 yıl sektördeyiz     
    

        

   


Toplam ziyaretciler
ziyaretci sayimiz

listing total visitors 

 

 

Gonenc Emlak Ltd.Sti. © 2005 All rights reserved

]]>
gonencemlak.com.tr Webutation

TOPlist

TOPlist