Satılık Arsa Söğüt Marmaris Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Merkezden 47 km mesafede yer alan Söğüt satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul. 

Emlak Danışmanı

Satılık Arsa Söğüt Marmaris Muğla

 • İlan No
  457
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  996
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsa

Marmaris Söğüt Köyü Marmaris Merkezden 47 km mesafede yer alan Söğüt satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul.  Hudutları belirlenmiş durumda, satılık yatırım için tavsiye edilir, arsa ve içinde hazır subasmanı olan satılık emlak. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olunca, tüm imar çalışmaları yetkileri Marmaris Belediyesine verildi. Daha önce İl Özel İdare Müdürlüğü'ne ait olan yetkiler devi,r edildi. Yasa gereci 30 Mart Yerel seçimleri ardından Muğlada İl Özel İdare Müdürlüğü kapatıldı. 

Nüfusu 500 kişi olarak veya üzeri köy ikametide kayıtlı ise statü değişikliği yapıldı. Bu durumda Söğüt mahalle yapıldı. İmar ile ilgili gelişme bir ay sonra 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı onaylandı. Mevcut plan ve bu güne kadar çıkarılan kanun, yönetmelik, planlar geçerli olmak üzere yenilendi.   
 

Yer Gösterme

Randevu ile gayrimenkul yerinde gösterilir. Arsalar ile ilgili yer göstermede perosedür uygulanır. Ayrıca Kazık çakma veya cps ile parselin yerinde kontrol edilmesi tavsiye edilir. Genellikle gideri alıcı tarafından karşılanan tespit çalışması önemlidir. Alıcının nereyi satın aldığını bilmesi açısından en küçük şüphe kalmıyacak biçimde bilinmesi sağlanmış olur. Yer göstererek bilgi verme işlemi için herhangi bir ödeme yapılmaz. Sadece tutanak tanzim edilir. Bu işlem 2003 tarih 59 numaralı T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tebliği esas alınarak yapılır. Daha fazla bilgi için bize ulaşınız. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Gönenç Emlak Şirketi

01.Ocak.1994 tarihinde şirket Marmariste kuruldu. Bu güne kadar aralıksız yıllardır Marmaris gayrimenkul piyasasına hizmet vermektedir. Konusunda uzman deneyimli birikimi vizyonu olan ekip ile çalışmalar yapılmaktadır. Deneyimlerimizden yararlanmanız size kazanç olarak geri döner. Satilik kiralik daire konut arsa hakkında sorularınız, talepleriniz için Gönenç Emlak Marmaris ofisimizi arayınız. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita