Satılık Arsalar Selimiye Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris satılık arsalar Selimiye emlak piyasası yatırımcıya uygun parseller ve ilan bilgileri verilmektedir.

Emlak Danışmanı

Satılık Arsalar Selimiye Emlak

 • İlan No
  680
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1080
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiyede satılık arsalar

Muğla Marmaris satılık arsalar Selimiye emlak piyasası yatırımcıya uygun parseller ve ilan bilgileri verilmektedir. Deniz manzaralı satılık arsa. Sahile beş dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunan, köy girişinden Sığliman mevkisindir.

İmar Geçmişi

T.N.K.A. Tarımsal Niteliği Korunacak Alan ile K.Y.A Köy Yerleşim Alanı arasında kalan, kadastro haritasında tescilli yola cepheli değerli gayrimenkul. İmar geldiğinde yüksek prim yapma potansiyeline sahip gayrimenkul.

Bilindiği gibi, köylerde imar henüz gelmemiştir. Kadastro tapulama çalışmaları tamamlanmak üzeredir. G.D.Y.K Geçiş Dönemi Yapılaşma Koşulları Mugla İl Özel İdare tarafından 2008 yılında çıkarılınca pek cok tarla, arazi niteliğindeki parseller imarlı arsalara dönüştü. Bu kriterlere sahip olmayan parselle imar için beklemede kaldı. Uygulama imar planı %40 kamu lehine terk edildikden sonra kalan imar parseli haline gecekdir.

Şüphesiz, bugün satın alınan gayrimenkul fiyatları uygulama imar planı realize edildiğinde önemli değer kazanacaktır. Prim potansiyeli, beklentiyi etiketlemekte fiyatlandırmaktadır. Mugla Büyük şehir Belediyesi seçimlerin ardından gerçekleşmesi yasa ile belirlenmiştir. Mevcut çalışmaların hızlanacağına inanıyoruz. Selimiyede satilik arsa bilgileri düzenli güncellenerek yenilenmektedir.

Selimiye Emlak

Mugla İlinin 6/12/2012 tarihlinde resmi gazetede yayınlanan yasa gereği Büyükşehir olması ile İl Özel İdare Müdürlüğü kaldırılıyor. Selimiye Köyü ise mahalle oluyor. Yasa gereği imar çalışmaları İlçe Belediyesince hazırlanarak Büyükşehir Belediyesi Onaylanarak yapılabilecek. Uygulamaların nasıl olacağını izleyeceğiz.

Şirketimiz güney sahilleri daire konut ve villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul bilgileri ilanlar sunuluyor. Selimiyede satilik arsa fiyatları hakkında sorularınızı iletebilirsiniz. Özellikle müstakil ev taleplerinizi bildiriniz. Marmariste satilik daire ve marmariste kiralik ev ilanları sosyal medya üzerinde anlık duyurularla yayınlanmaktadır. Sürekli güncellenerek yenilenen satilik arsa fiyatları ve bilgileri Mugla Marmaris Selimiye emlak ilanları ile köy evi müstakil ev haberleri şirketimiz tarafından sitemizde yayınlanmaktadır. İsteklerinizi, taleplerinizi iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita