Satılık İkiz Villa Müstakil Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris merkezden 3km mesafede bulunan Beldibi'ne 4 km uzaklıktaki vadi ve sırtlarında bulunan orman manzaralı satılık ikiz villa müstakil ev.

Emlak Danışmanı

Satılık İkiz Villa Müstakil Ev

 • İlan No
  555
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi evleri

Satış fiyat etiketi  535.000-TL belirlenmiş olup, pazarlık payı vardır. Güvenli alışveriş için mülk sahibi ile karşılıklı görüşme temin edilecektir. Kooperatif olarak inşaatı başlamış, tamamlanınca yüzme havuzlu site konumuna getirilmiştir. Evler iç kısımları tamamlanmadan üyelere karar gereği teslim edilmiştir. Bu nedenle mimari proje her binada aynidir. İç kısımları konutları kullananlar tarafından kendi istek, beğeni ve ihtiyaçlarına göre yapılmıştır. Alt kat ayrı olarak kiraya verilebilir veya müştemilat olarak kullanılabilir. 

Marmaris merkezden 3km mesafede bulunan Beldibi'ne 4 km uzaklıktaki vadi ve sırtlarında bulunan orman manzaralı, doğa ile iç içe, asvalt yol, elektrik, telefon, su, kanalizasyon şebekesi bulunan özel site içinde ikiz villa. Site içinde, yapılar tamamlanmış, her binanın iç yapımı alıcının beğenisine göre yapabilme keyif ve gücüne bırakılmıştır. Çevre düzenleme faaliyeti sürmektedir. Yüzme havuzu kullanıma açık olup bakım sürmektedir. 

Her konut için girişte çelik kapı ve antre, geniş salon, teras balkon, açık plan mutfak, wc ikinci kat iki yatak odası ve master banyo, çatı kısmında ise yine iki yatak odası bulunmaktadır. Kalorifer hatları çekilmiştir. Mülk sahibi klima tercih etmiştir. İstenilirse kalorifer, şömine yapılabilir. Odalarda parke, ıslak zeminlerde birinci sınıf kalite fayans kullanılmıştır. Merdiven, balkon korkulukları aliminyun krom alaşım, duvarlar saten alçı, kartonpiyerli, dış doğrama pvc sistem, ısıcam, merdivenler Yatağan, Fethiye mermer kullanılarak yapılmıştır.

Güvenlik tesis edilmiştir. Ulaşım açısından sorun yoktur. Özellikle yaz aylarında site yakınından geçen dolmuş periyodik ring yapması ile düzenleme sağlanmıştır. Müstakil ev niteliğinde yazlik konut yerleşimi fonksiyoneldir. Araçlar için park yeri, müşterek alanların kullanımı gibi avantajlar vardır.

Gönenç Emlak

Alıcı ve satıcının karşılıklı görüşmesini temin ederek güvenli alışveriş işleminin yapılmasına önem vermekteyiz. 24 yıl üzerinde Türkiye güney sahillerinde profesyonel danışmanlık hizmetini bu özen ile sürdürmekteyiz. Şirketimiz Muğla Marmaris satılık villa Beldibi müstakil ev ile köy evi ve yazlik konut tipi gayrimenkul ilanları Gönenç Emlak sitesinden düzenli güncellenerek verilmektedir.

Bilgilerin güncel ve doğru olması doğrudan firma itibari ile ilgilidir. Bu nedenle portföyümüzde yer alan ilan bilgileri doğrudan sahiplerine aitdir. Her kadar fiyatlar deklere ediliyor olsa da, arada büyük farklar yoksa yüzyüze görüşmenin sağlıklı olduğuna inanıyoruz.

Yeni kayıt edilen ilanlar bültenimizde duyurulur. Ücretsiz üyelik sistemiyle yönetilen bülten haberleri almak  amacıyla sayfanın en alt kısmında yer alan form ile  isim ve mail adresi yazarak iletmeniz yeterlidir. Belki de aradığınız özelliklere sahip gayrimenkul hakkında herkesten önce haberiniz olur. Bilgi edinme öncelik hakkınızdan lütfen yararlanınız. 

Portföyümüzde Beldibi yanısıra Marmaris kiralik daire ve Marmariste kiralik ev ilanları ile Marmariste satilik daire yazlik konut köy evi müstakil ev tipi gayrimenkul bilgileri de sunulmaktadır. Bültenimiz, ücretsiz üyelik sistemi ile herkese açık çalışır. Üyelik avantajlarından yararlanmanız önerilir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita