Selimiye Satılık Arsa Emlak // Gönenç Emlak Marmaris

Selimiye Mahallesi girişe  gelmeden önce yolun sol tarafında caddeye sınır deniz manzaralı satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Arsa Emlak

 • İlan No
  305
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  19380
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Selimiye emlak

Selimiye Mahallesi girişe  gelmeden önce yolun sol tarafında caddeye sınır deniz manzaralı satılık arsa. İçinde yetişkin zeytin ağaçları bulunan satilik arsa, yatırım amacına uygun gayrimenkul. Emlakın yola cephesinden, meyille yukarıya doğru giden önü kapanmaz özelliktedir.

Mugla İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü 'nün 1/25.000 ölçekli haritasında görüleceği üzere yola cephesi mevcuttur. Selimiye satilik arsa, bir yanı deredir. 5000m2 parsellere bölünme ifraz yasağının kalkmasından sonra mümkündür. Kadastro yoluna cephesi olduğundan değerli gayrimenkul alt yapı olarak elektrik telefon yol olanağına sahiptir. 

İnşaat izni Özel İdare tarafından verilmekteydi. Ancak; 30 Mart seçimleri ardından Muğla Büyük Şehir Belediyelik sistemine geçince, İl Özel idare müdürlüğü kapatıldı. Nüfusu 500 kişiyi geçen köyler ise mahalle konumu kazandı. Tüm imarla ilgili çalışmalar Marmaris Belediyesi'ne bağlandı. Planların hazırlanması veya hazırlattırılması Belediye yetkisine bırakıldı. Büyük Şehir Belediyesi ile Çevre Bakanlığı onayları planlar gerçekleşebilecek. Nitekim, 30 Nisan 2014 tarihinde 1/25000 ölçekli revizyon planı askıdan indirildi. Yapılan şahıs ve tüzel kişilerin itirazları değerlendi. Sonuç: plan onaylandı. Marmaris Belediyesi ruhsat için yetkilidir.

Arsa Gönenç Emlak yetkilisi tarafından gösterilir. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 tarihinde OSG-2003/59 sayılı yönetmeliği 'ne uygun olarak bu işlem yapılır. Yer Gösteren ile talep eden arasında yazılı tutatnak tanzim edilir. Selimiye satilik arsa için bu işlem belgelenir, bilgi verilir, emlak gösterilir.

Gönenç Emlak Marmaris

24 yıl üzerinde süredir gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren şirketimiz özellikle Selimiye Köyü emlak satışlarını geçiş dönemi yapılaşma koşullarının getirdiği yeni imkanlar nedeniyle yoğunlaştırmıştır. Kaldı ki; revizyon planı verdiğimiz önemin doğrulamaktadır. Müstakil ev konut daire arsa köy evi yanı sıra satılık ada koy otel bilgileri portföyünde sürekli güncellenerek ilan sitesinde yayınlanmaktadır.

Mugla Marmaris Gönenç Emlak sahillerde satilik kiralik daire konut ve Marmaris emlak arsa villa ada köy evleri ile otel gayrimenkul ilanlari interaktif bilgi bankası niteliğinde aktif portföyümüzden sunulmaktadır. Uzman ekibimiz tarafından sürekli güncelleme yapılarak bilgiler yenilenmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan duyurularımızı takip edebilirsiniz. Arsalar yanı sıra; Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev ile köy evi mustakil ev yazlik konut satilik villa ilanlarımızı izleyebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun. Lütfen taleplerinizi iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita