Selimiye Satılık Emlak İmarlı Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Müstakil ev villa inşaatı yapmaya yasal olanağına sahip yola cephe sınırlı olan Selimiye satılık arsa.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Emlak İmarlı Arsa

 • İlan No
  359
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  3049
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık arsalar

Marmaris'e 40 km uzaklıkta bulunan, Selimiye Köyü'nde, Köy Gelişme alanı içinde yer alan, müstakil ev, villa inşaatı yapmaya yasal olanağına sahip yola cephe sınırlı olan satılık arsa.

İmar Durumu 

Tarihçesi; Geçiş dönemi yapılaşma koşulları kapsamı içinde olan bu satılık emlak, alt yapı imkanlarına sahiptir. Sınır poligonlarının tesbiti ve imar durum belgesi aldıkdan sonra, yönetmeliğe uygun çizilen projenin Özel idare tarafından onayı ile, inşaat ruhsatı alınmaktadır. Ardından yasal olarak villa inşaatı yapılır. Arsa doğa ve deniz manzaralıdır. Denize olan uzaklığı 476 sayılı yasanın belirlediği sakıncalı sınır mesafesinin dışındadır. 

Nitekim 1/25.000 ölçekli Revizyon İmar Planı onaylanınca, Marmaris Belediyesi yetkili olarak, inşaat ruhsatı ve iskan (Yapı kullanma izn belgesi) vermeye yetkilidir. Parselinizin hızlı satılmasını istiyorsanız imar durum belgesi çıkarmanız yararlıdır.

Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşınız. Randevu ile yer gösterilir. Güvenli bir satış için alıcı ile satıcı karşılıklı görüştürülür. 

Satılık emlaka talip olan alıcı ile Özel idare ,Tapu müdürlüğü, Kadastro müdürlüğü'nden belgeler kontrol edilir.Arsaya harita mühendisi getirilerek CPS ile veya kazık çakma ile tesbit işlemi ücreti alıcıya ait olmak üzere yaptırıldıktan sonra satış işlemi yapılacaktır.Bilindiği üzere; kontrol ,güvene engel değildir. 

Selimiye imar bilgileri hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilmek için; özel olarak müşterilerimiz ve Selimiye sevenler için hazırladığımız www.selimiyeemlak.net sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.Sorularınız için her iki sitemizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita