Selimiye Satılık Gayrimenkul // Gönenç Emlak Marmaris

Arsa statüsü henüz kazanmamış tarla arazi konumunda Selimiye satılık gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Selimiye Satılık Gayrimenkul

 • İlan No
  346
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  511
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık arsa

Marmaris Selimiye Köyünde yatırım amacına uygun, arsa statüsü henüz kazanmamış tarla arazi konumunda satılık gayrimenkul. Kadastro yoluna sınırı bulunmayan gayrimenkul, yasal olarak inşaat yapabilme imkanına ancak 1/1000 veya 1/5000 ölçekli haritaların hazırlanarak ilgili makamlarca onanması sonrasında imar gelmesi ile mümkün olabilir. Ne zaman olacağı ve imar durumunda inşaata uygunluğun da belli olmadığı için özellikle zeytilik, bademlik amacına uygun gayrimenkul olduğunu söyleyebiliriz.

Marmaris Selimiye

20 yıl üzerinde gayrimenkul sektöründe danışmanlık hizmeti veren şirketimiz kuruluşundan bu güne Köyde yatırım amaçlı arsa satışı faaliyetinde bulunurken 2007 yıllarından itibaren geçiş dönemi yapılaşma koşullarına uygun arazilerin arsa statüsü kazanması üzerine ilgisini yoğunlaştırmıştır. 

Bize göre bölgenin parlayan yıldızı olan Selimiye Köyü, deniz manzaralı, sahile 100 metreden başlıyan yasal inşaat izinine sahip arsalar ile önem kazanmıştır. Bu amaçla şirketimiz Selimiyeemlak Net sitesini oluşturdu. Böylece daha fazla bilgi, bölge hakkında haber sunabilme mümkün oldu. Nitekim RSS sistemiyle son kayıt edilen emlak, bölgeden haberler sizlere ulaştırıldı. Şirketimizin yayın organı Selimiyebox Bülteni ücretsiz üyelikle periyodik olarak bilgi akışını sağlamaktadır. Marmaris gonenc emlak satilik kiralik daire konut arsa gayrimenkul ilan sitesi sorularınıza açıktır. 

Şirketimiz satılıklar yanısıra, kiralik ev kiralik daire tipi gayrimenkuleri portföyümüzde bulundurmaktadır.Satılık villa köy evi satilik ev hakkında konut kredisi koşullarını danışmanımızdan öğrenebilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita