Turunç Satılık Arsa imarlı arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Yatırım amacına uygun imarlı arsalar konumunda net parsel Turunc satılık arsa değerli gayrimenkul.

Emlak Danışmanı

Turunç Satılık Arsa imarlı arsalar

MUĞLA MARMARİS TURUNÇ
 • İlan No
  235
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  400
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %10
 • Kaks
  %20
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Arsa

Yatırım amacına uygun imarlı arsalar konumunda net parsel Turunc satılık arsa değerli gayrimenkul. Doğal karakteri korunacak alan statüsünde bulunan mülk. İmar için yasal izine sahip değildir. Bu nedenle gelecekte prim yapma potansiyeline sahip olduğundan yatırım için satın alınması önerilir. Toplam 8500m2 arsa olarak kayıtlı tapusu bulunan mülkün 400m2 olan hissesine sahip olan hissedar hissesini satılacaktır.

Turunc  

Karadare olarak anılan mevkide bulunan arsa yatırım alanlarına yakın, ulaşımı kolaydır. Satışa sunulan arsa tamamı 8.500 m2 yüzölçümüne sahipdir. Gayrimenkul gonencemlak tarafından gösterilir. 

Gayrimenkul Market

Bu konuda taleplerinizi, sorularınızı lütfen iletiniz. Bazı mülk sahipleri satılık mülklerinin ilan edilmeden kapalı devre pazarlamasını talep etmektedir. Ticari gizliliğe saygımız nedeniyle bu isteğe uygun davranışı sorumluluk olarak görüyoruz. İlanlarda yer almayan satılık gayrimenkuller nedeniyle isteklerinizi iletmeniz yararınıza olur. Ciddi alıcıların mülk sahibiyle görüşmesi temin edilecektir. 

Gönenç Emlak Marmaris

1994 yından beri gayrimenkul sektöründe hizmet vermekte olan şirketimiz satilik kiralik daire konut arsa tipi gayrimenkul ilan,bilgilerini yayınlamaktadır. Villa, müstakil ev, köy evi detay bilgileri güncel, sürekli yenilenmektedir. En son portföyümüze eklenen gayrimenkul bilgileri için ana sayfadan RSS butonuna lutfen tıklayınız. Sektör haberleri almak için ücretsiz Marmaris Emlak Bülteni üyeliğinizi gerçekleştiriniz. Pusaulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita