Akçapınar Satılık Ev // Gönenç Emlak

Muğla Gökova Ula Akçapınar satılık müstakil ev şirketimiz tarafından gayrimenkul piyasasına ve yatırımcıya tavsiye ediyor.

Emlak Danışmanı

Akçapınar Satılık Müstakil Ev

MUĞLA ULA AKÇAPINAR KÖYÜ
 • İlan No
  43
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  505
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Köy Evi

Satıldı. Emsal Nedeniyle Yayında bırakıldı.

Muğla Gökova Ula Akçapınar satılık müstakil ev şirketimiz tarafından gayrimenkul piyasasına ve yatırımcıya tavsiye ediyor. Marmaris'e 15 dakika mesafede, doğa içinde,505 m2 arsa içinde, halen sahibinin içinde yaşadığı müstakil ev. Kadastro kayıtlı 7 metre yol mevcuttur. Gayrimenkul de, İki oda bir salon kapalı mutfak, banyo tuvaletten ibaret olan evin dıştan merdivenle üst kata çıkışı vardır. Bir kat daha çıkılabilir.

Konut Yatırımı

İmar çalışmaları devam ettiği için satışa çıkarılan köy evlerine istek yoğun devam ediyor. Tapudan tescili yapılmış konutlar satış açısından yüksek şansa sahip. Zira ruhsat alınmadan yapılan evlerin yasal sorun yaşamaları risk oluşturmaktadır. Bu nedenle özellikle tapu kaydında içinde ev bulunan arsa ibaresi gelecekte yaşanması muhtemel problemlerin önüne geçmektedir. Bu süreç devam ederken alınacak evlerin prim potansiyeli yüksektir. Nitekim hava fotoğrafıyla tespit edilen ev ayrıca muhtarlık defterine de kayıtlıdır. Yol planda görünmekte olmasına rağmen tahsisat nedeniyle henüz açılmamıştır. Evin yapımında statik hesabında ikinci kat çıkılacak gibi hesaplama yapıldığından ona uygun yapı yapılmıştır. İstenirse ikinci katın yapılması mümkündür.

Yer Sösterme Uygulası

Akçapınar satılık müstakil ev hakkında sitemizdeki ilan üzerine isteyen alıcıya konut gösterilir. Ancak, bunun için randevu alınması gereklidir. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 tarihli tebliği gereği tutanak düzenlenir. Verilecek hizmeti kayıt altına alınması amacıyla iki nüsha yer gösterme zaptı tutulur. Yeri gösteren yetkiliyle evi gören tespit tutanağını imzalar ve birere nüsha alırlar. Bu belgeyi imzalamaktan imtina edenlere hizmet verilmez. Neticede profesyonel iş faaliyetinin sonucudur. Alıcının yetkiliye ait iş yeri ruhsatını vergi levhasını ve yetki belgesini görmesi doğal hakkıdır. Satışla sonuçlanan hizmet ardından KDV ilave edilerek %2 komisyon bedeli talep edileceği alıcıya bildirilir.

Dijital Pazarlama Danışmanlık Şirketimiz

1994 yılında kurulan şirketimiz Muğla çevresi gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Fethiye Datça sahil kuşağında Gökova va Marmaris hizmet alanımızdır. Firmamızın merkezi Marmariste bulunmaktadır. Arsa ve konut satışlarında gayrimenkule ait pazarlama yapılırken alıcı ve satıcı karşılıklı görüşmesi sağlanırken hedef güvenli alışveriştir. Kuruluşumuzdan günümüze müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiğimiz için referans sistemi yıllar içinde oluştu. Çeyrek yüzyılı aşan aktif profesyonel danışmanlık faaliyetimizde önemli birikim ve deneyime sahip ekibe sahibiz. Portföyümüzü elektonik ortamda web sitemiz üzerinden izleyenlere sunuyoruz. Akıllı telefonlarla uyumlu site binlerce resim ve yüzlerce güncel ilanları yayınlıyor. Ayrıca yerek haber sitemiz ve blog yazılarımızla gayrimenkul sektöründe içeriklerimizi duyuruyoruz. Firma adına sosyal medya hesaplarımızdan bizi izleyebilirsiniz. Akçapınar satılık köy evi hakkında lütfen soru ve isteklerinizi iletiniz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita