Akyaka Satılık Villa Gökova Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Plaja iki kilometre mesafede bulunan deniz vadi manzaralı Akyaka satılık villa.

Emlak Danışmanı

Akyaka Satılık Villa Gökova Muğla

 • İlan No
  567
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  Belirtilmemiş
Açıklama

Muğla Evleri

Plaja iki kilometre mesafede bulunan deniz vadi manzaralı Akyaka satılık villa. Satilik villa, yüzme havuzu isteğe göre yapılabilme olanağı vardır.

Gökova da, yeni inşa edilmiş olan satilik ev, 460m2 arsaya sahiptir. Üç adet yatak odası, iki salon ve banyo tuvalet mevcut olup, doğa ile uyumlu mimari yapıya sahiptir. Gökova satilik ev için değişiklikler yapılabilir. İsteğe göre fayans tip, renk seçimi gibi. Lütfen sorularınız, detay bilgi talebiniz için bize ulaşınız.

Gökova

Gök ile ova birleşir mi? Sakar geçidinden inerken bunu görebilirsiniz. 642m rakımlı Sakar'dan baktığınızda, uçaktan bakar gibi aşağıda Gökova'yı görebilirsiniz. Marmaris'e giden meşhur ağaçlı yolu önünüzde uzanır. Antalya Marmaris Muğla yol ayrımı aşağıda önemli trafik oluşturur. Muğla İli Büyük Şehir Belediye idare sistemine yasa ile geçtikten sonra planlama, yatırım, imar çalışmaları konusunda yönetim merkezileşmiştir.

Akyaka, Ataköy, Çıtlık, Akçapınar Köyü, Gökova 'da yabancılar için yerleşme cazibesi yaratmıştır. Yoğun imarlı arsa satışları olmaktadır. Satilik arsa, dubleks ve villalara arama motorundan ulaşınız.

Gayrimenkul

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe hizmet veren şirketimiz Ticaret Odası üyesidir. Türkiye güney sahillerinde, Muğla çevresi profesyonel danışmanlık etkinliği sürdürüyoruz. İlanda bulunan satilik villa yanı sıra, köy evi, müstakil ev, Marmariste satilik daire ilanlarımız güncelliğini koruma olanağına sahiptir. Çünkü, şirket bünyesinde uzman ekip tarafından yenileme çalışması periyodik olarak yapılır. Bu işlemin yapılmasına özellikle özen gösteriyoruz. Çünkü; bilgilerin sağlıklı olması için doğruluğu kadar güncel olması gerekir. İlanlarda özgün içerik sunulur. Mümkün olduğu kadar ayrıntılı bilgi vermeyi görev ediniyoruz. Bilgiler; resim  ve video gibi görsel güç ile destelenir. 

Son kayıt edilen ilanlar sosyal medyadan takip edilebilmektedir. Marmarisbox Bülteni ise, üyelik sistemiyle izlenmektedir. Ücretsiz üyelik sistemi fiyatlar, analiz,sektör haberleri, kaynak niteliğinde raporlara ulaşmanızı temin eder. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita