Akyaka Satılık Villa Gökova Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Plaja iki kilometre mesafede deniz ve vadi manzaralı Akyaka satılık villa Gökova Muğla çevresi yabancılar için uygun taşınmaz özelliğiyle piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Akyaka Satılık Villa Gökova Muğla

 • İlan No
  567
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  Belirtilmemiş
Açıklama

Muğla Evleri

Plaja iki kilometre mesafede bulunan deniz ve vadi manzaralı Akyaka satılık villa Gökova Muğla çevresi yabancılar için uygun taşınmaz özelliğiyle piyasaya sunuldu. Villa için eğer istenirse yüzme havuzu yapılabilme olanağı vardır. Yeni inşa edilmiş olan Akyaka satılık villa, 460 metrekare arsaya sahiptir. Üç adet yatak odası, iki salon ve banyo tuvalet mevcut olup, doğayla uyumlu mimari yapıya sahiptir. Bölgenin karakteristik mimari tipini yansıtan tasarım esas alınarak yapılmıştır. Bilindiği gibi bölgede Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Gökova satılık ev için değişiklikler yapılabilir. Örneğin isteğe göre fayans tipi, renk seçimi gibi seçenekleri belirlemek şansı avantajdır. Son yıllarda bölge popülerlik kazanmıştır. Sahip olduğu manzara eşsizdir. Villa yeni deprem kriterlerine uygun inşa edilmiştir. Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanımı mümkündür.

Gokova

Gök ve ova birleşir mi? Sakar geçidinden aşağıya inerken bu olağan üstü manzarayı görebilirsiniz. 642 metre rakıma sahip Sakar'dan baktığınızda, uçaktan bakar gibi aşağıda Gökova muhteşem güzelliği izlenir. Hakkında rivayetler bulunan meşhur ağaçlı yol önünüzde uzanmaktadır. Antalya Marmaris Muğla anayol ayrımına bakıldığında aşağıda önemli trafik olduğu görülür. Muğla İli Büyük Şehir Belediye idare sistemine yasayla kavuştuktan sonra planlama, yatırım, imar çalışmaları gibi konularda yönetim merkezi özellik kazandı. Doğal ve naif yapısıyla Akyaka, Ataköy, Çıtlık, Akçapınar, Gökova 'da yabancılar için yerleşme cazibesi yaratmıştır. Yoğun ölçekte özellikle imarlı arsa satışları olmaktadır. Sitemizde yayınlanan Akyaka satılık villa yanı sıra arsa, dubleks ve yazlık evler arama çubuğundan veya  adına kayıtlı sınıflanmış bölümleden ulaşabilirsiniz.

Yabancıya Mülk Satışı

Mütekabiliyet esası kapsamında Türk devletiyle sözleşmesi olan ülkeler mülk satın alabilir. Ancak satışın gerçekleşmesi için koşullar karşılanmalıdır. Örneğin askeri yasak bölgelerde yabancıların taşınmaz satın almaları mümkün değildir. Belediye hudutları kapsamında kalan yerlerde kalan gayrimenkullerde sorun yoktur. Eskiden köylerden yabancılar ev satın alamıyordu. Oysa, yasa gereği yerleşik nüfusu 500 kişi ve üzeri olan köyler mahalle oldu. Mahalle olan yerler belediye sınırları kapsamında kaldığından yabancıya mülk satışı yolu açıldı. Bu bölgeyi daha çok İngiliz vatandaşlarının tercih ettiği piyasadan izlenmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi

1994 yılından beri gayrimenkul sektöründe hizmet veren şirketimiz Ticaret Odası üyesidir. Türkiye güney sahillerinde, Muğla çevresi profesyonel danışmanlık etkinliği sürdürüyoruz. İlanda bulunan Akyaka satılık villa yanı sıra, köy evi, müstakil ev, Marmaris satılık daire ilanlarımız güncelliğini koruma olanağına sahiptir. Çünkü, şirket bünyesinde uzman ekip güncelleme çalışmasını düzenli yapmaktadır. Bu işlemin yapılmasına özellikle özen gösteriyoruz. Çünkü; bilginin sağlıklı olması için doğruluğu kadar güncel olması gerekir. İlanlarda özgün içerik sunulur. Mümkün olduğu kadar ayrıntılı bilgi vermeyi görev ediniyoruz. Bilgiler; resim ve video gibi görsel güçle desteklenir. 

Son kayıt yapılan ilanlar sosyal medyadan takip edilebilmektedir. Marmarisbox Bülteni ise, üyelik sistemiyle izlenmektedir. Ücretsiz üyelik sistemi fiyatlar, analiz, sektör haberleri, kaynak niteliğinde bilgiye ulaşmanızı temin eder. Danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita