Armutalan Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris Marmaris

Armutalan satılık arsa orman gören yola cepheli imarlı parsel özelliğiyle şirketimiz portföyünden satışa sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Arsa

 • İlan No
  577
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  737
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %30
 • Kaks
  %60
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Marmaris Armutalan

Armutalan satılık arsa orman gören yola cepheli imarlı parsel özelliğiyle şirketimiz portföyünden satışa sunulmuştur. Doğa içinde yola cepheli kod farkı nedeniyle önem kazanan tax:30% kaks:60% imarlı parseldir. Konut imarlı Armutalan satılık arsa 221m2 taban oturumu ile yerden irtifaklı ve çatıdan irtifaklı alt ve üst dubleksler veya villa inşa edilebilir. Parselin kullanımında ideal olan ikiz villa yapılmasıdır. Kat karşılığı verilerek yarı yarıya anlaşma yapılabilir. Parselin üç tarafında konut bulunmaktadır. Armutalanda nezih mevkide konumlanan arsa yüksek prim potansiyeline sahiptir. Firma yetkilisi randevu üzerine satışa sunulan 737m2 Armutalan satılık arsa  parselini yerinde  protokole uygun gösterir.  

Gayrimenkul Yatırımı

İnsanlar birikimlerini bazı zaman içinde değer kaybetmesine izin vermeden değerlendirir. Bu unsurlar ihtiyaç sahiplerine göre değişmektedir. Bazıları altın alarak birikimlerini değerlendirir. Döviz yatırımı yapanlar, banka mevduat faiz getirisini düşünenler ve borsa yanı sıra birikimini gayrimenkul piyasasında değerlendirmesi tercih eder. Bu yatırımlar kendine göre getiriler sağlar. Kimi zaman altın yatırımı oldukça fazla kazanç sağlarken bazen borsa daha yüksek marjda kar kazandırır. Kimi zaman döviz fazla kazanç sağlarken bazen konuk alım satımı daha çok gelir getirebilmektedir. Seçimleriniz ve zaman unsuru beklenti sonucu başarıyı getirebilir. 

Konut Yatırımları

Gayrimenkul çeşitleri arasında modası hiç geçmeyen mutlaka konut yatırımlarıdır. Çünkü, devamlı insanların başını sokacak  barınak ihtiyacı duymaları nedeniyle asla modası geçmeyecek bir yatırımdır. Genellikle doğru konut yatırımları değerini korur. Tüm diğer yatırım araçlarına göre daha çok kazanç sağlandığı bilinir.

Kıyı Bölgeleri Popüler Oldu

Marmaris satılık ev almayı düşünen yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği bölge kıyı bölgeleri olmaktadır.. Talebin yüksek olmasının nedeni bu bölgelere turist gelmesinden kaynaklanır. Bu bölgede fazla turistin olması bu bölgedeki konutların hızla değerlenmesi demektir. Bu bölgede gayrimenkul alanlar diğer bölgelere göre daha fazla kazanç sağlamaktadır. Kıyı bölgeleri içerisinde kıyaslama yapmak gerekir ise Marmaris bu tarz yerler açısından en fazla değerlenen yerdir. Bu bölgede yapılan gayrimenkul yatırımı da diğer kıyı bölgelerinde alınan gayrimenkul ile kıyaslandığında çok fazla getirisi bulunur. Bu getiri hem konut fiyatlarının yükselmesi hem de kire ve benzeri gelirlerdir.

Taşınmaz Alımı

Bu bölgede pek çok yerli ve yabancı turistin gelmesiyle esnafların satışları hayli yüksek olmaktadır. Bu satışların yüksek olması, müşteri potansiyelinin fazla olması bu dükkanların ve iş yerlerinin değerini yükseltmektedir. Bu değerin yükselmesi ile yatırımcılar kazançlı çıkmaktadır. Bu sebepler dolayısıyla bu bölgedeki gayrimenkule yönelik alımlar içinde dükkanlar çok ciddi karlı alım talebi görmektedir.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita