Armutalan Satılık Daire Dubleks // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Emlak sektöründe yüzme havuzlu site içinde Armutalan satılık daire dubleks satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Armutalan Ev Fırsatı

 • İlan No
  554
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Satılık Ev

Marmaris Emlak sektöründe yüzme havuzlu site içinde Armutalan satılık daire dubleks satışa çıkarıldı. Alım satım vergileri alıcıya aittir. Satış fiyatı nettir. Konut, tadilat ile yenilenmiştir. Marmaris satılık ev, üç tarafı açık, güneş alan, ulaşımı kolay ve kullanışlıdır. Evin girişinde sahanlık, yeni çelik kapı bulunur. Antre, geniş salon, ayrı mutfağa sahipdir. Alaturka wc bulunmaktadır. Salondan çıkışı bulunan büyük balkon vardır. Ahşap yapılmış, vernikli merdiven ile çıkılan ikinci katta sahanlık ferahtır. Birisi çocuk odası kullanımında iki adet yatak odası ile banyo tuvalet yer almaktadır. Bu katta, ön tarafa ve arka tarafa cepheli her iki balkona açılan çıkış, kullanışlıdır. Üst kata devam eden merdivenlerin kat bölümlerinde portmanto, dolap yer almaktadır.

Gayrimenkul, teras katında, muhtelif kullanıma uygundur, çamaşır kurutma, BBQ, güneşlenme alanı ve benzeri nedeniyle fonksiyoneldir. Armutalan satılık daire için, en önemli avantaj mahkeme kararı ile kazanılmış kat çıkma hakkıdır. Diğerlerine emsali nedeniyle ruhsat alınabilen, teras katına iki yatak odası ilave etmek üzere inşa edilebilme olanağıdır. Çatı yapılmasına izin alınabilir. Bu önemli avantaj nedeniyle evin dört yatak odalı konuta dönüşmesi mümkündür.

Satilik ev çatısında güneş enerji sistemi faal durumdadır. Ekonomik sıcak su kullanım avantajı sağlanmıştır. Evin on penceresi ile üç balkon kapıları dekoratif demir yapıldığından güvenlidir. Site aidatı ev sayısı çokluğu nedeniyle konut başına paylaşım miktarı her yıl site yönetimi tarafından duyurulur. Yönetime ait banka hesabına ödeme yapılır. Çevre temizlik, bahçe bakım, aydınlatma, çiçeklerin bakımı, tanzimi, çalışanların sigorta gideri, maaşı vs. tümü aidatla karşılanmaktadır. Yönetim ofisi site içindedir.

Armutalan Emlak Konut

Sahibinden Satılık Ev, her iki taraftan da ana caddeye ve dolmuş güzergahına yakındır. Yaz kış her onbeş dakika periyodlarla ring sistemi ie dolmuş işlemektedir. Sitede market hizmet vermektedir. Konut kredisi kriterlerine uygun olduğu için satın alma işleminde bu olanak kullanılabilir. Konut şahıs tapuludur. Randevu alınarak ev sahibi yetkili vekili tarafından satılık ev gösterilir. Evin kullanımına ilişkin temel ihtiyaçlar giderilmiş, armatürler, elektirik hatları, prizler ve anahtarları yenilenmiş, komple boya badana yapılmıştır. Masrafsız, yatırım açısından kazanç sağlayacak potansiyel  evin cazibesidir. Satılık ev hiçbir masraf yapmadan kullanılabilir durumdadır. Piyasa rayiçlerine göre uygun fiyatlı, kullanışlı, kat çıkabilme olanağı gibi avantajlara sahiptir. Bu nedenle tarafımızdan önerilen fırsat ilanlarından satılık konut konumundadır.

Emlak Konut Pazarlama 

Firmamız fırsatlar sunmaktadır. Sitemizde sürekli güncellenen Muğla Marmaris Armutalan satılık daire bilgileri ve Gönenç Emlak Marmaris satılı daire villa yazlık konut ile ev villa tipi gayrimenkul ilanları verilmektedir. Sorularınızı, isteklerinizi; bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz. Armutalan yanı sıra Marmariste satılık daire ile Marmaris kiralık ev ilanları, müstakil ev, köy evi bilgileri de portföyümüzde sunulmaktadır. Satılık villa ile imarlı satilik arsa fiyatlarımızı sosyal medya üzerinde izleyebilirsiniz.

1994 yılından beri güney sahilleri ve Muğla Marmaris çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir. Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulan şirket, kuruluşundan beri ayni adres, telefon numaralarıyla 27 yıl üzerinde süredir aktif danışmanlık hizmeti veren Marmaris’in tek emlak şirketidir. Vizyonumuz, bilgi, birikim ve dürüstlük bileşkesidir. Deneyimlerimizden yararlanmanız önerilir. Unutmayalım, danışmak kazandırır. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita