Armutalan Satılık Daire Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Doğa manzaralı gün boyu güneş gören nezih mevkide bulunan Armutalan satılık daire ev ilanı Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Daire Ev

MUĞLA MARMARİS SİNAN MAHALLESİ
 • İlan No
  287
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  190
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Armutalan Satılık Evler

Doğa manzaralı gün boyu güneş gören nezih mevkide bulunan Armutalan satılık daire ev ilanı Gönenç Emlak Şirketi tarafından piyasaya sunuldu. Üç adet yatak odası, geniş salon, kapalı mutfak, antre, iki adet banyo tuvalet, kalorifer sistemi, dört adet balkona sahip olan dubleks daire. Nezih mevkide bulunan ev, kentsel dönüşüm kapsamında potansiyel olarak yatırım değeri taşımaktadır. Kat mülkiyeki tesis edildiğinden konut kredisi kullanım kriterlerine uygundur. Satın alma işleminde avantaj sağlanabilir.

Yer Gösterme Protokol Uygulaması

Evin gösterilmesi ve ayrıntılı bilgi için şirket merkez ofisinden randevu alınabilir. Yer gösterme için ücret alınmaz. Sadece protokole uygun olarak gereken yapılır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliği esas alınır. Verilen hizmet belgelenir. İki nüsha tutanak düzenlenerek yeri gören ile gösteren imzalar ve birer nüsha alınır. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Armutalan

Özellikle bahçeli ev arayanların tercihi bu belde olmaktadır. İki, üç katlı konutlar çok yoğun olmasa da siteler Armutalan'da dikkat çekmektedir.Belediye idare sistemi dönemin de hızlı yapılaşma yaşanmıştır. Alt yapı hizmetleri bu dönemde tamamlanmıştır. 30 Mart seçimleri ardından, Muğla Büyük Şehir Belediyesi ilan edildi. Armutalan Belediyesi kapatılarak, Marmaris Belediyesine bağlandı. Mahalle statüsünde bulunan belde imar çalışmaları açısından Datça Bozburun plan hükümleri kapsamındadır. Turizm Revizyon Planı pek çok belirsizliği gidermiştir.

Satılık Villa Marmaris

1994 yılında Marmarisde Ticaret odası ile aynı tarihde kurulan gayrimenkul danışmanlık şirketi yıllardır ayni adresinde profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir. Muğla çevresi satılık villa ilanları ve müstakil ev fiyatları yazlık ev köy evi satılık villa arsaları hakkında güncellenerek yenilenen bilgiler Gönenç Emlak şirketi tarafından  sunulmaktadır. Duyurularımız sosyal medya ile takip edilebilir. Hesap özet akış sistemi RSS yeni ilanları izlemenizi mümkün kılar. Portföyümüzdeki tüm ilan listemiz web sitemizden yayınlanmaktadır. İsteklerinizi bize ulaşın sayfasından iletebilirsiniz. 

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita