Armutalan Satılık Villa Ev Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Armutalan satılık villa ulaşımı kolay gün boyu güneş gören site içinde komple restore edilerek yenilenmiş lüks evi firmamız piyasaya sundu.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Villa Ev Konut

 • İlan No
  588
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  2
Açıklama

Müstakil Ev

Armutalan satılık villa ulaşımı kolay gün boyu güneş gören site içinde komple restore edilerek yenilenmiş lüks evi firmamız piyasaya sundu. Site yönetimi kurulmuştur. Site önü yol cephelidir. Kayalık zemin üzerene deprem yönetmeliğine uygun inşa edilen konut doğaseverlere ideal sakin lokasyonda yer almaktadır.

Özellikler

Armutalan satılık villa girişinde çelik kapı, antre, dört yanı açık ferah salon, mutfak, tuvalet bulunmaktadır. Çatıya kadar merdivenler mermer yapılmıştır. İkinci kat, üç yatak odası, banyo wc ibaret olup, çatı arasında bir oda daha olmak üzere toplam dört yatak odası mevcuttur. Pencereler pen serisidir. Komple yeniden yapıldığından evin durumu, sıfır dubleks daire olmasına rağmen kullanımı müstakil ev konseptindedir. Konut kredisi kriterlerine uygun olduğundan, banka kredisiyle satın alma opsiyonu kullanılabilir. Satış fiyatı net olup, alım-satım vergileri alıcıya aitdir. Pazarlık payı yoktur. Yine de, güvenli alışveriş gereği olarak taliplerin satıcıyla yüzyüze görüşmeleri temin edilir.

Konut Yatırımı

Bölgede satışa çıkarılacak parsel kalmadığı için inşaat sürceci kentsel dönüşümle devam etmektedir. Özellikle depereme dayanıklı evlere önem verilmektedir.  Yeni inşa edilen birinci el konut satışlarında ise akıllı evler öne çıkmaktadır. Anlaşılacağı üzere taşınmaz arzı konusunda kronikleşen daralma yaşanmaktadır. kentsel dönüşüm ilk evrelerinde imar çalışmasında üç veya dört katlı izin verildiğinden bir veya iki katlı evlere akın edildi. İki katlı evin yerine dört katlı evler yapıldı. Hem mütahitler hem de yıkılan evin arsa sahipleri kazandı. Bugün ise eski konut yıkılarak aynisi yeniden yapılıyor. Yani yapılan yenileme ortaya konut arzı açısından ilave değer sağlamıyor. Asli amaç yenileme kapsamında kalıyor. Ancak, bölgeye sürekli artan talep mevcut. Günden güne de artıyor. Taşınmazların satış fiyatları bu nedenle yükseliyor. Kiralık ev aylık ödeme fiyatları ve koşulları artıyor. Bu nedenlerden dolayı konut yatırımı öne çıktı. Kredi faiz oranları göz önüne alınarak bu yönde girişimde bulunanların sayısı sürekli artıyor.

Armutalan

Armutalan Satılık Villa Camiavlu mevkisinde bulunmaktadır. Özellikle, bahçeli konut, villa tipi taşınmazlar bölgede yaygın bulunan yapı tipidir. İmar genellikle Taks%20 Kask %40, ayrık nizam, iki kat izinlidir. Yüksek binalar nadiren bulunmaktadır. Evin bulunduğu mevki, okula, dolmuş durağına yakındır. Camiavlu, sitelerin daha fazla bulunmasına karşın yapılaşma artık çok ağır devam etmektedir. Ancak; Armutalan satılık villa sektöründe Marmaris Merkez'de olduğu gibi dönüşüm süreci Camiavlu'da henüz dikkat çekecek seviyede değildir. Fakat merkez çevresinde giderek genişleyerek büyüyen hareket olduğunu belirtelim. Belediye idare sistemi zamanında hızlı yapılaşma yaşandı. Ancak Muğla ili Metropol belediye olunca yasa gereği belediye kapatıldı ve Marmaris belediyesine bağlandı. Bu nedenle bu gün Armutalan Marmaris'e bağlı mahalle statüsündedir.

Danışmanlık Şirketi

1994 yılından günümüze profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Türkiye güney sahilleri, Muğla çevresi, gayrimenkul ilanları düzenli güncellenen portföyümüz üzerinden elektronik ortamda yayınlanır. Muğla Marmaris Şirketimiz sahillerde satışa çıkarılan daire konut ve arsa villa ada köy evleri otel gayrimenkul ilanlari sunulmaktadır. Yeni kayıt edilen ilanlarımızı sitemiz dışında, sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Armutalan satılık villa yanısıra, kiralik ev arsa müstakil ev köy evi tipinde gayrimenkul ilanlarımızı sayfalarımızdan izleyebilirsiniz. Ücretsiz üyelik sistemine sahip, Marmarisbox Bülteni avantajlarından faydalanınız. Bu amaçla sayfa sağ alt köşede isim ve mail adresinizle üye olabilirsiniz. Aktif sitemizde 700 adet civarında satılık kiralık ianları yer almaktadır. İstedığınız niteliklere sahip ilanı bulamazsanız lütfen isteklerinizi ulaşttırınız. Satılan yayından kaldırılan bilgiler sürekli yenilenir. Bu nedenle yeni kayıt edilen taşınmaz sizin belirttiğiniz verilere uygun ise size bilgi verilir. Belki de hayalinizdeki gayrimenkul için bizden müjdeli haber alabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştiremiyorsanız zamana yaymak doğru davranış olduğunu onaylıyoruz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita