Armutalan Satılık Villa // Marmaris Gönenç Emlak

İki yaşında kredi uygun villa Gönenç Emlak Şirketi tarafından Marmaris Armutalan satılık ev olarak gayrimenkul sektörüne sunuldu.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Ev Villa

MUĞLA MARMARİS SİNAN MAHALLESİ
 • İlan No
  478
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  300
 • Oda Sayısı
  4+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  2
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  3
Açıklama

Armutalan Satılık Villa

İki yaşında kredi uygun villa Gönenç Emlak Şirketi tarafından Marmaris Armutalan satılık ev olarak gayrimenkul sektörüne sunuldu. Gün boyu güneş gören konut doğa manzarası görür. Satılık villa 300 metrekare brüt 255 metrekare net metraja sahiptir. Ulaşım kolaydır. Evin üç tarafı açıktır. Çevresi lüks konutlardan oluşan satılık konut yüzme havuzlu butik site içindedir. Dubleks daire konumundaki konutun kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Bu nedenle satın alma işleminde kredi kullanımına uygundur. Sitede fonksiyonel yüzme havuzu vardır. Yaz aylarında müşterek alanların güvenlik aydınlatması, havuzun, bahçenin, genel mahallerin temizliği için aidat ödenir. Tutarı kontların payı oranında tespit edilir. Sitenin çevre yollarında yenileme yapılmaktadır. Evin bulunduğu yer tercih edilen popüler mevkidir.

Özellikler

4+1 villa bahçe girişinde dış kapı ve ana girişte çelik kapı bulunur. Geniş antre salona açılır.  Aydınlık solonun balkona çıkışı vardır. Kapalı mutfak oldukça geniştir. Beyaz eşyalar standart kullanıma uygundur. Evdeki diğer eşyalar gibi yeni ve az kullanılmıştır. Merdivenlerle alt katta, banyo tuvalet, depo, çamaşır odası gibi muhtelif amaçlarla kullanılabilen alan yer almaktadır. Giriş katın üzerinde ise üç yatak odası bulunur. Yatak odalarından bir tanesi ebeveyn banyosuna sahiptir. Evin her üç katında banyo tuvalet vardır.

Donanım

Konutun yapımında birinci sınıf malzeme kaliteli işçilik tercih edilmiştir. Bina radyan temel üzerine inşa edilmiştir. Islak zeminlerde fayans diğer alanlarda parke yapılıdır. Mutfak ve banyolarda lüks armatürler seçilmiştir. Çatı katında hidrolik kapak girişi ile geniş alan depolama olarak kullanılabilir. Isınma için klimalar ve kalorifer aktif durumda ısı pompası ile kullanıma hazırdır. İzolasyona temelde ve çatıda önem verilmiştir. Pencere dış doğramalarda karbon gazlı ısı cam ses ısı için koruma sağlamak amacıyla kullanılmıştır. Merkezi uydu sistemi, 4 K TV aktiftir. Teras ve ön arka cephe balkonlar kullanım konforuna uygun dizayn edilmiştir. Tarifler ve resimler sadece ön bilgi içindir. Evin durumu için yerinde görülmesi gereklidir. Lütfen sorularınız ve isteklerinizi  iletişim sayfasından veya 0532 312 01 16 telefonla  iletiniz.

Alıcı İçin Yer Gösterme

Marmaris Armutalan satılık ev şirket ofisinden randevu alınarak gösterilir. Talip olanlar ile yapılan ön görüşme ardından, ayrıntılı bilgi verilerek ev gösterilir. Bu işlem protokole uygun yapılır. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003 tarihli 59 numaralı tebliğine göre hareket edilir. Verilen hizmet firma ile konutu görenler arasında karşılıklı imzalanan tutanak ile kayıt altına alınır. Herhangi ücret talep edilmez.

Armutalan

Mahallemiz Muğla Merkeze 49 Dalaman Hava Limanına 92 kilometre mesafededir. Belediyelik olan Armutalan 30 Mart yerel seçimlerinden sonra kapatıldı. Muğla İli Büyük Belediyelik olunca, ilçemiz de Marmaris Belediyesine bağlandı. İmar izinleri, ruhsat ve benzeri işler için yeni sistem geçerlidir. Müstakil bahçeli evler ve siteleri ile bölge revaçtadır. Merkeze yürüyerek 20-25 dakikada ulaşılabilir. Yaz kış ring yapan minibüsler ulaşımda kolaylık sağlar. Camiavlu ve Siteler mahalleleri de bölgede popülerdir.

Deneyimli Emlak Danışmanlık Şirketi

Bir Ocak 1994 tarihinde firmamız Marmaris merkezde kuruldu. Kuruluşundan beri Muğla çevresi Marmaris bölgesinde profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Fethiye’den Datça’ya uzanan sahiller hedef hizmet alanımızdır. Portföyümüzde yüzlerce satılık ilan bilgileri sunulur. Bilgilerin sağlıklı sunulması için düzenli güncelleme yapılır. Fırsatları öğrenme önceliği için sayfa alt kısmında bulunan bülten üyeliği önerilir.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları şirketimize aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.   

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita