Armutalan Satılık İkiz Villa

Gönenç Emlak Şirketi tarafından yüzme havuzuna sahip özel sitede Armutalan satılık ikiz villa lüks konut gayrimenkul piyasasına sunulmuştur.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık İkiz Villa

 • İlan No
  407
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  150
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Marmaris Armutalan

Gönenç Emlak Şirketi tarafından yüzme havuzuna sahip özel sitede Armutalan satılık ikiz villa lüks konut gayrimenkul piyasasına sunulmuştur. Beş adet villadan oluşan ortak kullanımda geniş yüzme havuzuna sahip özel sitede Armautalan satılık evler ikiz villa lüks konut satılıktır. Girişte çelik kapı, geniş salonda şömine ve ankastre ocakları hazır mutfak yer almaktadır. Islak zeminlerde birinci sınıf kaliteye sahip fayans malzemesi kullanılmıştır. Çatıda izolasyon yapılmıştır. Ses ve ısı yalıtımı amaıyla pencerelerde ısı cam tercih edilmiştir.

İkiz Villa Özellikleri

Deniz manzarasına sahip olan satılık ev, üst katda üç adet yatak odası ve iki adet tuvalet banyo, geniş balkonları bulunmaktadır.Güneş gören, ulaşımı kolay ve deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olan ev konut kredisine uygundur. Yüzme havuzu ve bahçe bakımı ile güvenlik aydınlatması, tamirat, tadilat,onarım giderlerini aidat ödemeleri karşılamaktadır.

Villa  için Yer Gösterme

Gönenç Emlak Ofis yetkilisi tarafından randevu ile gayrimenkul gösterilir.Yeringe gösterilerek bilgi verilmesi için ücret ödenmez. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 59 numaralı 2003 tarihli tebliğ gereği tutanak tanzim edilr. Güvenli alışveriş için alıcı satıcı karşılıklı görüştürürlür.Bu işlemin gerçekleşmesi nedeniye yer gösterme için ücret alınmaz. Lütfen fiyat tarifesini sorunuz. Detay bilgi talebiniz olursa, lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak yatırım Danışmanlığı

1994 yılından beri sektöre aralıksız danışmanlık hizmeti veriyoruz. Datça Fethiye arası sah,il şeridi ile Muğla çevresinde profesyonel danışmanlık faaliyetimiz devam etmektedir. Satılık ilan bilgileri web sitemizden elektronik ortamda portföy sunulur. Uzman ekip çalışmasında, bilgi birikim deneyim ile verilen profesyonel desteğimizden yararlanmanız önerilir.

Değerinde Hızlı Satış Şansı

Mülkünüzün değerinde satımasını isterseniz adresiniz doğrudur. Aradığınız özelliklere sahip gayrimenkul bulma şansınızı yükseltmek isterseniz uzman ekip tarafından yönetilen firma adres seçimiz isteklerinizi sağlar. Şirketimiz modern pazarlama tekniklerini kullanmaktadır. Inbound, stratejik planlama, digital marketing yöntemleri seçimimizdir. hazırlanan ilan tek tuş ile potansiyel alıcılara ulaşır.

Dijital Pazarlama

Yeni ticaret kurallarına uygun çalışmayı esas aldık. Ofiste gelen müşteriyi bekleme devri bitti. Yeni ticari alışkanlıklar kazanıyoruz. Zira değişen dünyada müşteri profili de değişti. Bilgiye kolay ulaşma, her türlü engeli yıkarak gelişiyor. Yüzlerce satılık ilanı, binlerce resim ve yüz adet üzerinde video sunumu ile elektroniz ortamda portföy yönetiyoruz. Lütfen isteklerinizi ve sorularınızı iletişim sayfamızdan iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita