Marmaris Armutalan Satılık Villa Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Armutalan satılık villa müstakil ev hakkında açıklama Gönenç Emlak Şirketi tarafından sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Villa Müstakil Ev

 • İlan No
  646
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  200
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Şömine
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Satılık Villa

Satıldı. Armutalan nezih mevkiinde bulunan, 366m2 arsa içinde, özel bahçeli, müstakil ev. Ana caddeye 150 metre mesafede, orman manzaralı, üç tarafı açık, gün boyu güneş görmektedir. 30.000m2 arsa içinde 18 bina 32 ikiz villadan oluşan çevresi orman özel lokasyonda yer alan tek tek parsellerde inşa edilmiş konutlar bulunmaktadır. Defne Köy Evleri olarak anılan bu yerleşim site değildir. Müşterek kullanım alanları, ortak giderler yoktur. Çünkü site değildir. Birbirinden bağımsız parsellerde müstakil ev konseptinde ikiz villalardan oluşmaktadır. 

Marmaris satılık villa girişte antre, teras balkona çıkışı olan şömineli geniş salon, arka taraf bahçe cepheli balkona çıkışı olan kapalı mutfak, wc bulunmaktadır. Şömine fonksiyoneldir. Bölgenin meşhur İçmeler Ustası tarafından yapılmıştır. Müstakil ev; üst kata geniş merdivenlerle çıkılmaktadır. Merdivenler afyon beji ve birinci sınıf kalitededir. Üç yatak odası, bir tane banyo wc, iki adet balkon mevcutdur. Yatak odaları geniş ve kullanışlıdır. Master yatak odası isteğe bağlı olarak en-suite yapılabilir.

Randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından satılık villa gösterilir. Yer gösterme işlemi T.C.Sanayi ve Ticaret bakanlığı’ nın 2003 tarihinde tebliğ edilen yönetmelik hükümlerine uygun yapılmasına özen gösterilir. Tutanak tanzim edilerek müstakil ev gösterilir, bilgi verilir. Konut kredisi kriterlerine uygundur. Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Evcil hayvan besleme serbestdir. Daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 1992 yılından beri gayrimenkul sektörüne hizmet veren kurucularımız tarafından 1994 yılında aile şirketi tesis edilerek faaliyete başlamıştır. Ticaret Odası ile ayni tarihde kurulan şirketimiz halen aktif olarak profesyonel kurumsal danışmanlık hizmetini sürdürmektedir. Satilik kiralik daire konut arsa güncel ilanlar yayınlamakta olan interaktif bilgi bankamız, en son eklenen kayıt, bilgiler sosyal medya hesaplarımızdan izlenebilir. Etkin biçimde kullandığımız sosyal medya şirket adımız hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca, Marmarisbox Bülteni elektronik posta ile üyelerine duyurular, bilgiler iletilmektedir. Mugla Marmaris satılık villa ve müstakil ev bilgileri ile ikiz villa yazlık konut ilanları Gonenc Emlak sitesinden verilmektedir. Bunların dışında periyodik olarak makale analiz raporları yayınlanmaktadır. Amacımız doğru bilginin üye,izleyici ve müşterilerimize hızlı bir biçimde ulaştırılmasıdır. Pusulanız doğru bilgi olsun. Müstakil ev, villa, apart otel tipi gayrimenkul isteklerinizi lütfen iletiniz. Emlakınızın değerinde ve hızlı pazarlanması için bize ulaşınız.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita