Armutalan Satılık Yazlık Ev Evler // Gönenç Emlak Marmaris

Merkezde dolmuş yolu üzerinde, yola çift tarafından cephesi bulunan iki katlı binada çatı ile irtifaklı Armutalan satılık yazlık ev.

Emlak Danışmanı

Armutalan Satılık Yazlık Ev Evler

 • İlan No
  565
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  125
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  3
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Armutalan Satılık Ev

Merkezde dolmuş yolu üzerinde yola çift tarafdan cephesi bulunan iki katlı binada çatı ile irtifaklı Armutalan satılık yazlık ev. Geniş balkonlar mevcut. Amerikan mutfak, çelik kapı, ısı cam, kalorifer hatları çekili, yerler parke, ahşap zeminler karo, güneş gören konut kredisi kriterlerine uygun özelliklere sahip dubleks gayrimenkul. pencereler ses ve ısı izolasyonu yalıtımı sağlayan ısı cam ve pen serisi doğramadan yapılmıştır. Islak zeminlerde birinci sınıf kalitede fayans kullanılmıştır. Yatak odaları laminant parkedir. İç merdivenler ahşap yapılmıştır. İç kapılar amerikan pres kapılardır. Salon kısmında lavabo tuvalet vardır. Salondan çıkışı bulunan balkon oldukça geniş ve konforlu kullanıma sahiptir. Kat mülkiyeti kurulduğu için konut kredisi kullanılarak satış işlem avantajdan yararlanmak mümkündür.

Neden Armutalan?

Marmaris nüfus yoğunluğu Armutalan'a göre daha yüksektir. Bu nedenle daha sakin beldenin seçimi tercih edilir. Bahçeli evler  cazibe oluşturmaktadır. Fiyatlar arasında son yıllarda pek fark kalmamış olsa da doğa-deniz ikileminde öne çıkmaktadır. Merkezden sadece 6km mesafede olması her türlü ihtiyacın giderilmesinde kolaylık sağlar. Örneğin; pazar yeri, alışveriş merkezi, hastahane, okul gibi. Siteler, Camiavlu ve Merkez semtlerinde artık satılık arsa nerede ise kalmamıştır. Kentsel dönüşüm uygulamasında burası da çekim oluşturmaktadır.

Yer Gösterme

Sayfalarımızda gördüğünüz ilan ilginizi çekiyor ise, ofis yetkilisi size bilgi verir. Ön görüşme ardından, daha çok bilgi talep eddebilir, gayrimenkulü yerinde görmek isteyebilirsiniz. Bu durumda, protokal gereği işlem yapılır. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliği esas alınır. İki nüsha tutanak tanzim edilir. Gayrimenkulü gösteren ile gören karşılıklı imzalıyarak birer nüsha alır. Bu işlem amacıyla ücret ödenmez. Yer gösterilir ve ayrıntılı bilgi verilir.  Alıcının fiyat tarifesini sorması önemlidir.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Şirketimiz 1994 yılından beri Muğla çevresi profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Konusunda uzman ekibimiz portföy üzerinden satış süreci yönetimi, digital marketing, inbound ve stratejik planlama yöntemlerini kullanarak gerçekleştirir. İlan sitesinde bilgiler günceldir. Bilgilerin değerini yitirmemesi amacıyla sürekli güncelleme yapılır. Eski ilanlardan emsal olanları yayında bırakılır, diğerleri silinir. Yeni bilgiler düzeli olarak kayıt edilir. Fırsat niteliğinde ilanlar hakkında sosyal medya hesaplarımızdan duyurular yayınlanmaktadır. Takip etmeniz tavsiye edilir. Lütfen satılık evler için bize ulaşınız. Kiralık ev, müstakil ev, köy evi tipi gayrimenkul taleplerinizi bildiriniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita