Arsa Satılık Çetibeli Emlak Muğla // Gönenç Emlak Marmaris

Çetibeli emlak Muğla arazilerinden çiftlik olarak kullanıma uygun imarlı Çetibeli satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu.

Emlak Danışmanı

Arsa Satılık Çetibeli Emlak Muğla

MUĞLA MARMARİS ÇETİBELİ KÖYÜ
 • İlan No
  73
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  6168
 • İmar
  İmarsız
 • Taks
  %5
 • Kaks
  %10
 • Kadastro Yolu
  Yolu Yok
Açıklama

Satılık Arazi

Çetibeli emlak Muğla arazilerinden çiftlik olarak kullanıma uygun imarlı Çetibeli satılık arsa Gönenç Emlak Şirketi tarafından gayrimenkul piyasasına sunuldu. Marmarise araçla 15 dakika mesafede bulunan şahış tapulu satılık arsa

Parselin bir cephesinde dere bulunmaktadır. Arsa içinde tapuda tescili yapılmış olan köy evi görünmektedir. Konutun varlığı kentsel dönüşüm açısından avantajdır. En azından kredi alma konusunda kolaylık sağlanabilir. Parsele ulaşan kadastro yolu bulunmadığı için bugün inşaat yapılamaz. Kadastro yolu açıldıktan sonra inşaat izini alınabilir. Henüz imar açısından yasal inşaat izini alınamaz. Mevcut konumu açısından gayrimenkul yatırıma uygun durumdadır. İmarın gelerek yolun yapılması durumunda prim yapma potansiyeli önemlidir. Beklenti nedeniyle arsa fiyatı günden güne artmaktadır.

İmar Durumu

Çetibeli Muğla İlinin Büyük Şehir Belediyesi olması üzerine imar çalışmaları hızlandı. 30 Mart yerel seçimlerinin ardından 500 kişi ve üzeri nüfusa sahip olan yerleşimler mahalle oldu. Böylece Çetibeli Köy statüsünden çıktı. Datça Bozburun plan hükümleri geçerlidir. Revizyon imar planıönemlidir. İmar çalışmaları üzerinde belirsizlikleri kaldırmıştır. Bu güne kadar çıkarılmış kanunlar yönetmelikler ve plan hükümleri bütün olarak değerlendirilir. Satışa çıkarılan parselin son net durumu için imar durum belgesi alınması uygundur.

Yer Gösterme

İlandaki arsayı görmek isteyenlerin randevu alması yeterlidir. Ön görüşme ardından gerekli bilgiler verilir. Satılık arazi gösterilir. Ancak; bu işlemin kayıt altına alınması zorunludur. Bu amaçla gayrimenkul hakkında bilgi vererek yerini gösteren firma yetkilisi ile yeri görenler arasında tutanak düzenlenir. Karşılıklı imza edilir. Verilen hizmet belgelenmiş olur.

Gösterilen gayrimenkul beğenildiği taktirde mülk sahibi ile karşılıklı görüşme temin edilir. Pazarlık sonucu anlaşma sağlanır ise güvenli alışveriş açısından hudutların tam tesbiti yapılması firmamız tarafından tavsiye edilir. Harita mühendisi aracılığı ile kazık çakma veya GPS ile yer hatasız tesbit edilir. Bu işlemin yapılmaması durumunda çıkabilecek sorunşlardan firmamızın vareste tutulacağı tutanakta belirtilir.

Gönenç Emlak 

Şirketimiz Marmaris Merkezde 01-01-1994 tarihinde kurulmuştur. Muğla çevresi ve Marmariste satılık kiralık gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yüzlerce güncel emlak ilanına sahip portföyümüz akıllı telefonlardan takip edilebilir. Fırsat ilanlarımızı firmamızın blog, haber siteleri ile sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz.  ütfen sorularınız için bize ulaşınız. İsteklerinizi iletişim sayfamızdan iletebilirsiniz. Satilik kiralik daire villa konut arsa taleplerinizi lütfen iletiniz.

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita