Beldibi Kiralık Ev // Gönenç Emlak Marmaris

Marmaris Beldibi kiralık ev hakkında açıklamalar ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından kiraya verilecek ilan bilgisi sunuluyor.

Emlak Danışmanı

Beldibi Kiralık Ev

MUĞLA MARMARİS ÇAMDİBİ MAHALLESİ
 • İlan No
  375
 • İlan Durumu
  Kiralık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  130
 • Oda Sayısı
  3+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  2
 • Bina Yaşı
  9
 • Isınma
  Klima
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Konutları

Marmaris Beldibi kiralık ev hakkında açıklamalar ve Gönenç Emlak Şirketi tarafından kiraya verilecek ilan bilgisi sunuluyor. İki katlı binanın ikinci katında yer alan çatıyla irtifaklı iki katlı ev 130m2 alana sahiptir. Dokuz yaşında olması sebebiyle tamir bakım yaptırıldı. Konut üç yanı açık olduğu için gün boyu güneş görmektedir. Ortak kullanımda olan bahçenin büyük metraja sahip olması avantajdır. Ailelerin yaşadığı iki katlı evler ve villalar çevrede bulunmaktadır. Evin en önemli özelliklerinden birisi kapı önünden dolmuşun geçmesidir. Bu nedenle ulaşım konusunda sorun bulunmamaktadır. Ayrıca  otopark yeri maliklerin kullanımına açıktır.

Evin Özellikleri

Binanın ana girişinde dış merdivenle ikinci kat sahanlığına çıkılır. Beldibi kiralık ev çelik kapı vardır. Antre ve sabit portmanto taşınmaz antrede bulunur. Solda aydınlık salon bulunmaktadır. İki tane balkona çıkış vardır. Sağda kapalı mutfak yer almaktadır. Mutfağın yanındaki balkon, pencere sistemiyle kapatılmasıyla alan kazanılmıştır. Ayrıca bir adet yatak odası ve lavabo tuvalet bulunmaktadır. Güneş enerji sistemi sebebiyle sürekli sıcak su kullanım avantajı sağlanmıştır

Diğer Özellikler

Mermer merdivenle ikinci kata çıkılınca iki aydınlık yatak odası, bir banyo tuvalet kullanılmaktadır. Banyo tuvalet hayli geniştir. Çamaşır makinası, elektrikli şofben ve temizlik gereçleri için dolap ve benzeri için metraj yüksek tutulmuştur. Yatak odasından çıkışlı büyük teras ve balkon kullanım kolaylığı sağlar. Evde yalıtıma önem verilerek önlem alındı.. Pencere sistemlerinde nem etkisine karşı alüminyum seçilmiştir. Taşınmazın iç kapılarında Amerikan tipi kapılar seçildi. Islak zeminlerde birinci sınıf seramik fayans nitelikli işçilikle yapılmıştır.

Kiralama Koşulları

Aylık düzenli ödeme mülk sahibi banka hesabına yapılır. Yasa gereği elden ödeme amacıyla para verilemez alınamaz. Bir yıl süreli kontrat yapılır. Konut boya badana ve onarımla yenilenerek teslim edilmiştir. Sözleşme süresi bitince mecurun terk edilmesinde evi bulduğu gibi iade eder. Güvence bedeli gereği bir aylık ödeme tutarı kadar depozit alınacaktır. Elektrik ve su kullanım usul gereği kiracı adına yapılacaktır ve Gideri kendisine aittir. Ancak abonelik yapılmasında gerekli DASK mülk sahibine aittir. Bir adet klima, şofben, antrede portmanto ve camlar çatlaksız sağlam teslim edilerek demirbaşa kayıt edilir. Eğer taraflar anlaşır ise kontrat süresi bir yıl daha uzatılır. Ancak TUİK Yıllık Tüketici endeks oranı kadar kiraya zam yapılarak aylık ödemeler devam edecektir. Taşınmazın şartlara uygun teslimi yapıldığı takdirde depozit iade edilir.

Beldibi Revaçta

Marmaris Beldibi kiralık ev açısından son yıllarda konut bulma sıkıntısı piyasada görülür. Beldibi ve çevresi Marmaris merkeze göre daha düşük nüfus yoğunluğu vardır. Çevredeki ormanlar iklimi olumlu yönde etkilemektedir. Bahçeli müstakil konutların daha çok bulunması sebebiyle tercih edilen belde özelliğini korumaktadır. Mahalle olmadan önce Senelerce imar açısından Muğla Bayındırlık İl İmar Müdürlüğü idare sistemine bağlı kaldı. Muhtarlıkla yönetim yapıldı. Beldibi'nde konut sahibi olmayan köylüye ücretsiz arsa parselleri dağıtıldı. Koşul, on yıl süreyle başkasına satışının yapılmaması ve konut inşa edilmesi amacıyla tapuya şerh konuldu. Özellikle merkeze yakın yamaçlarda görülen önemli yapılaşma sebebi buradan kaynaklanır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita