Beldibi Satılık Arsa // Gönenç Emlak Marmaris

Muğla Marmaris Beldibi Merkeze 4 km mesafede imarlı parsel Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı.

Emlak Danışmanı

Arsa İmarlı Parsel

 • İlan No
  645
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1060
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %20
 • Kaks
  %40
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Beldibi

Muğla Marmaris Beldibi Merkeze 4 km mesafede imarlı parsel Gönenç Emlak Şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Merkeze dört km mesafede orman, deniz manzaralı, yol cepheli, yasal inşaat izini vardır. 20% tax 40% kaks olarak imarlı konuma sahiptir. Beldibi satılık arsa yatırım amacı ile gayrimenkul satın almak isteyenler için idealdir. Çevresi zeytin ve çam ağaçları çevrili, hemen yakınında site bulunmaktadır. Ulaşımı kolaydır.

Yer Gösterme

Gayrimenkul şirket yetkilisi tarafından randevu alınarak gösterilir. Bu işlemin yapılmasında bakanlığın 2003/59 sayılı tebliğine göre protokol uygulanır. Verilen hizmet belgelenir. Bu nedenle tutanak tanzim edilir. Birer nüshası taraflara verilir. Ücret talep edilmez. Daha çok bilgi için lütfen bize ulaşınız. Satılık arsalar talebinizi iletiniz. Satılık daire konut arsa bilgileri güncel olarak yayınlanmaktadır. Müstakil ev, villa, inşaatı, imar bilgileri hakkında sorular için bize ulaşınız.

Gayrimenkul Yatırımı

Çok farklı enstrümanlar kullanılabilir. Altın, döviz, borsa en popüler olanları. Finans sektöründe ürün çeşitlemesi kapsamında finansal uygulamalar var. Ancak; gayrimenkul yatırımı en çok getiri sağlayan yatırım aracıdır. Yeter ki; doğru tercih yapılsın. Çok ciddi araştırma, bilgi toplama, sorgulama, karşılaştırma, analiz tez antitez sonucunda karar vermek süreci tamamlar. Ne kadar iyi ve sağlam bilgi temeli üzerinde değerlendirme ve analiz yapılırsa sonuçları o denli başarılı olur. Bu süreci yönetecek zaman ve yeti azlığında yapılacak olan bellidir. Profesyonel destek almak. Konusunda uzman, deneyimi, birikimi, vizyonu olan gayrimenkul danışmanı sizi başarıya, ulaştırır. Ancak; yatırımın başarılı olması için danışmanın iyi araştırılması gerekir. Eğitimi, referansları, tecrübesi ne seviyede sorgulanmalıdır. Doğru seçim, doğru karar yatırımınızı başarılı ve kazançlı kılar. 

Gönenç Emlak

1994 yılında Marmaris Merkezde kurulan şirketimiz, gayrimenkul sektöründe, iletişim ağının bir parçası olarak Emlak Bülteni ile üyelerine ulaşmaktadır. Sektörden haberler için ücretsiz üye olmanızı öneririz. En son kayıt edilen fırsat değerinde gayrimenkul bilgileri sosyal medya hesaplarımızdan yayınlanır. Tüm ilanlar yenilenerek elektronik ortamında sitemizden sunulmaktadır. Sosyal medya, haber siteleri ve blog araçları, şirketimiz tarafından daha geniş kitleye ulaşabilmek amacıyla etkin kullanılmaktadır. Adımıza açılan hesaplardan bizi takip edebilirsiniz. Muğla Marmaris Beldibi satılık arsa ilanları ve imarlı parseller hakkında bilgiler Türkçe ve İngilizce dilinde Gönenç Emlak sitesinden sunulmaktadır. Danışmak kazandırır.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita