Beldibi Satılık Arsa İmarlı Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Mugla Beldibi satilik arsa ve imarlı arsalar ile müstakil ev yazlik konut villa köy evi yapılabilir parseller Gonenc Emlak sitesinden sunulmaktadır.

Emlak Danışmanı

Arsa İmarlı Arsalar

 • İlan No
  560
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  1031
 • İmar
  imarlı
 • Taks
  %15
 • Kaks
  %30
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Satılık Emlak

Satıldı. Emsal için yayında bırakıldı.

Marmaris Beldibinde imarlı satılık arsa orman içinde ve şehrin genişleme yönünde bulunmaktadır. Arsa tabanda %15 ve iki kat villa yapımına uygun olup ayrıca kod farkından kat kazanma imkanı vardır. Çevresinde yabancıların yoğun yaşadığı villalar ve kompleks inşaatları devam etmektedir. Beldibi'ne mesafesi 4km , Marmaris merkeze ise 9 km mesafede bulunan arsa orman manzaralıdır. Mugla Beldibi satilik arsa ve imarlı arsalar ile müstakil ev yazlik konut villa köy evi yapılabilir parseller Gonenc Emlak sitesinden sunulmaktadır.

Gönenç Emlak

27 yıl üzerinde süredir danışmanlık hizmeti şirketimiz tarafından verilmektedir. Türkiye güney sahilleri satilik kiralik ilanları portföyümüzden sunulmaktadır. Yüzlerce ilan bilgisi düzenli olarak yenilenerek yayınlanmaktadır. Marmarisbox Büten yeni kayıt edilen ilanlarla birlikte, duyurular, piyasa analiz raporları sunulmaktadır.

2008 yılından beri düzenli olarak sektöre sunulan raporlar arsiv kategorisindeli sayfalarımızdan izlenebilmektedir. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Portföyümüzde yeni ilanlar kayıt edilirken satılmış kiralanmış veya silinmesi gereken ilan bilgileri kaldırılır. Bu döngü sürekli devam eder. Resmi sitemizden sunduğumuz ilanların güncellenerek yenilenmesi bu şekilde sağlanır. Datamızda arsaların yanı sıra, Marmariste satilik daire ve Marmariste kiralik ev hakkında açıklamaları bulabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Beldibi

Belediyelik olan belde 2014 mart yerel seçimleri ardından 6360 Nolu Kanun 6 Aralık 2012 tarihli 28489 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren yasa gereği mahalle olacaktır. Büyük Şehir ilan edilen Mugla bu anlamda yeni yapılanmaya gidecektir. Mevcut uygulama imar planlarında herhangi bir değişiklik yapılmamış ancak yetki merkeze verilmiştir.

Marmarisin çevresindeki köyler de 500 kisi üzerinde ikamet edildiği taktirde mahalle olarak ve hepsi Marmaris idare sistemine bağlandı. Yapılanmanın ardından tapu kadastro çalışmalarının hızlanması beklenmektedir. Bu faaliyetlerde Çevre Bakanlığı ve ilgili kurumların görüşü alındıktan sonra Muğla Büyük Şehir Belediyesi’ne sunum yapılarak prosedür işleyecektir.Bu konuda soru ve isteklerinizi bize ulaşın sayfamızdan iletebilirsiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita