Beldibi Satılık Arsalar // Gönenç Emlak Marmaris

Gönenç Emlak Şirketi Beldibi satılık arsalar hakkında gayrimenkul piyasasına imarlı parsel bilgilerini sundu.

Emlak Danışmanı

İmarlı Arsalar

 • İlan No
  489
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Arsa
 • m2
  254
 • İmar
  Konut
 • Taks
  %30
 • Kaks
  %60
 • Kadastro Yolu
  Yolu Var
Açıklama

Beldibi Gayrimenkul

Gönenç Emlak Şirketi Beldibi satılık arsalar hakkında gayrimenkul piyasasına imarlı parsel bilgilerini sundu. 30 % imarlı müstakil ev inşa edilebilen, gayrimenkul. 76 metrekare tabana oturan ev yapılabilir. Yola cephe olan arsa için müstakil ev dışında, giriş kat daire ikinci kat ise, çatı ile irtifaklı dubleks inşa etme olanağı mevcuttur. Parselin bir cephesi kadastro yoluna sınırı vardır.

İmar Durumu

Datça Bozburun Plan hükümleri geçerlidir. Muhtarlık idare sistemi, Belediye olunca değişti. Nitekim Beldibi Köyü statüsü yasa ile Mahalle ilan edildi. Muğla  Büyük Şehir Belediyesi oldu. Yapı kullanma izin belgesi ve inşaat izini için Marmaris Belediyesi yetkilidir.

Yasal iki katlı konut inşa edilebilir. Yollardan 5 metre çekme mesafesi bulunmalıdır. Komşulardan ise; 3 metre mesafe uzaklığı korunmalıdır. Çatı yapılabilir. Ancak; çatı arası oda yasaklanmıştır. Yeni yapılan yapılarda her daire için araç otopark yeri verilmesi gerekir. 2020 yılından sonra; enerji kimlik belgesi alınma şartı getirilmiştir. Aslında parsel villa inşaatı için idealdir. 

Yer Gösterme Belgesi

Gayrimenkul talep üzerine gösterilir. Bu amaçla firma merkez ofisinden randevu alınması yeterlidir. Ayrıntılı bilgi verilerek parsel yerinde gösterilir. Verilen hizmet tutanak ile kayıt edilir. Ancak; tüm arsa arazi tipi gayrimenkul satışlarında, kesin hudut tespit edilmesi önemlidir. Bu nedenle; Kadastro Müdürlüğü'ne müracaat edilebilir. Zaman kaybetmemek için lisanslı yetkili tarafından GPS ya da kazık çakma yöntemi ile tespit yapılabilir. Bu konuda biz tavsiyede bulunuyoruz. Sorumluluk  alıcı ve satıcıya aittir. Deneyimlerimiz bize sıfır hata ile işlem yapılması gerektiğini zaman içinde göstermiştir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 1.Ocak.1994 tarihinden beri gayrimenkul piyasasına hizmet vermektedir. Muğla çevresi ve Marmaris emlak sektöründe satılık kiralık arsa, arazi, konut, villa, daire tipi gayrimenkul pazarlama çalışması yapıyoruz. Devamlı güncellenen portföyümüz yüzlerce ilan bilgisini 3000 adet civarında resim, 100 adeti aşan video klipleri ile sunmaktadır. Fırsat ilanlarından Beldibi satılık arsalar hakkında bilgi almak üzere iletişim sayfamızdan lütfen bize ulaşınız. Şirket adına sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Yeni fırsat ilanlarını duyurduğumuz için, avantaj edinebilirsiniz. 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazılarımızın tüm hakları Gönenç Emlakçılık Şirketi’ne aittir. Kısmen veya tamamen alıntı yapılarak link verilse dahi kullanılamaz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita