Beldibi Satılık Daire Yazlık Konut // Gönenç Emlak Marmaris

Yabancı ailelerin yaşadığı orman manzaralı  ulaşımı kolay  güneş görür dubleks Beldibi satılık daire yazlık konut.

Emlak Danışmanı

Daire Yazlık Konut

 • İlan No
  571
 • İlan Durumu
  Satılık
 • Emlak Tipi
  Konut
 • m2
  90
 • Oda Sayısı
  2+1
 • Kat Sayısı
  2
 • Bulunduğu Kat
  1+2
 • Bina Yaşı
  10-20
 • Isınma
  Klima+Kombi
 • Banyo Sayısı
  1
Açıklama

Beldibi Evleri

Gonenc Emlak Şirketi tarafından satışa sunulmuş olan, istenirse fiyat farkı ödenerek komple mobilyası ile satılık dubleks daire. Yabancı ailelerin yaşadığı orman manzaralı  ulaşımı kolay  güneş görür dubleks Beldibi satılık daire yazlık konut. Girişte geniş teras balkon, open plan mutfak, banyo wc,bir adet yatak odası, üst katta iki adet yatak odası bulunan ailelerin yaşadığı nezih sitede satılık konut. Kombi sistemi ile ısıtma mümkündür. Butik site önünden dolmuş geçtiği için ulaşım konusunda herhangi bir sorun olmaz. Sitede yönetim kat mülkiyetine uygun faaliyettedir. Yüzme havuzu fonksiyoneldir. Müşterek kullanım alanı kapsamındadır. Keza, Türk hamamı, yürüyüş yolları, bahçe kullanımı, bakımı giderleri ortak karşılanır. Bu amaçla aylık site aidatı vardır.

Kat mülkiyeti tesis edildiği için konut kredisi kullanarak satın alma avantajından yararlanmak mümkündür. Sitede evler iki katlıdır. İkinci kat dairelerin çatı arasında istenirse çalışma odası veya başka amaçlarla bir oda kazanma potansiyeli vardır. İnşaatı Art Evleri projesi kapsamında İstanbullu firma yapmıştır. Lüks konut konumunda turistik tesis olarak planlama yapılmıştır. Ancak; inşaat tamamlanmadan plan terk edilmiştir. Nedeni 1990 ve izleyen yıllarda yaşanan ekonomik kriz ile turizm sektörünün de etkilenmiş olmasıdır. İnşaatta yerinde yaptığımız gözlem; radyan (pabuç) temel tipi kullanılmasıdır. Bu nedenle depreme dayanıklı konut olduğunu söyleyebiliriz. 

Beldibi Gönenç Emlak Şirketi

01.01.1994 tarihinde kurulan danışmanlık firmasıyız. Kuruluşumuzdan beri Beldibi satılık ev arsa villa tipi gayrimenkul pazarlama çalışmalarını sürdürüyoruz. Beldibi'nde köy idare sisteminde olduğu dönemlerde, Muhtar Senedi ile satışlar gerçekleştirdik. Aslında doğru tanım; kullanım haklarını devir etmek tarzında satışlardır. Daha sonraki yıllarda Muhtarlıkla yönetim, Belediye sistemine başladı. Yapılaşmanın, alt yapı hizmetlerinin geliştiği dönem bu yıllardır. Kadastro çalışmaları tamamlanmış ve imar çalışmaları hızlandırılmıştır. Nüfus artışı bu yıllarda yoğunlaşmıştır. Gayrimenkul pazarlama konusunda hacim genişlemiştir.

30 Mart yerel seçimleri sonucu, Muğla Büyük Şehir Belediyesi oldu. Beldibi Belediyesi yasa gereği kapandı. Marmaris Belediyesine bağlandı. Artık satılık parsel nerede ise kalmadığı için, konut satışı ve kentsel dönüşümle kazanılan parsellere yeni konutların satışı dönemine girildi. Kısaca özetlediğimiz 27 yılı aşan süre içinde gerçekleşen gayrimenkul sektörü izlerinin her döneminde şirketimiz yer aldı. Dijital pazarlama ve stratejik planlama çalışmalarımız devam ediyor. Portföyümüz üzerinde satılık kiralık gayrimenkul ilanlarımızı takip edebilirsiniz.Lütfen istek ve sorularınızı  bize ulaşın sayfamızdan iletiniz.

Özellikler
Asansör
Otopark
Mobilya
Yüzme Havuzu
Adsl
Manzara
Krediye Uygun
Kat Mülkiyeti
Harita